Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Airfel Servis

İstanbul genelinde Airfel servis hizmetlerimiz tüm ilçe ve semtlerimizde kombi & klima cihazlarında aralıksız olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Airfel müşteri servisi için 0212 630 27 46 & 0544 807 81 76 numaralardan bizlere hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Kombi ve klima cihazınız Airfel marka ise en deneyimli teknisyenlerden aynı gün servis alın. Çağrı merkezi üzerinden bir kaç dakika içinde kolayca servis kaydı oluşturunuz.

İstanbul Airfel Servisi

Teknik servis birimlerimiz Avrupa yakası ve Anadolu yakası tüm bölgelerde haftanın 6 günü aralıksız hizmet vermektedir. Airfel kombi servisi ve Airfel klima servisi için beklemeden servis alın.

Airfel kombi servisi
Airfel Servis

Airfel kombi servisi

Airfel kombi ülkemizde yıllardır en önde gelen markalardan biri olarak kullanılmaktadır. Airfel kombi servisi olarak oluşabilecek tüm arızaları için tam donanımlı hizmet alabilirsiniz. Arızalı tüm Airfel

Devamını Oku »
Airfel klima servisi
Airfel Servis

Airfel Klima Servisi

Klimada oluşacak kapsamlı veya basit tüm arızalarda kısa sürede size ulaşır ve sorunu çözümleriz. Airfel klima servisi randevusu ve tüm işlemler için 0544 807 81 76 ve 0212 630 27

Devamını Oku »

İstanbul Teknik Servis Hizmetleri

Her marka beyaz eşya tamiri, klima & kombi onarım ve bakım işlerinizde bize ulaşın.

Arıza Servisi İstanbul

7/24 Çağrı Merkezi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
(0212) 630 27 46
Servis AraWhatsApp