Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Alarko Klima Servisi

Konut ve ticari tüm Alarko klima modellerinde tamir onarım ve bakım servisi desteği vermekteyiz. Alarko klima servisi randvusu için 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Müşterilerimize en tecrübeli teknisyenlerimizle kalıcı ve uzun ömürlü servis işçilik çözümleri sağlarız.

Alarko iklimlendirme konusunda ülkemizde yıllardır kullanıcılar tarafından tercih edilen markalardan biridir. İstanbul klima servis teknik kadrolarımız içinde günümüz Alarko klima modelleri ve eski nesil tüm cihazlarında en yüksek kalitede servis işlemi sağlanmaktadır. Klimalarınızdaki her tür sorunda, teknik arızada ve parça sorunlarında bizlere ulaşınız.

Alarko Klima Tamiri

Klimaların oldukça hassas cihazlar olması, elektronik yapısı ve teknolojik cihaz olmasından kaynaklı işçiliği son derece dikkatli yapılması gerekir. Bu nedenle her klima tamir işlemi yapanların sizlere faydası olmayabilir. Firmamızda Alarkonun ürün teknolojilerini bilen uzmanlardan hizmet alırsınız.Alarko klima servisi için bugüne kadar sayısız müşterimize sorunsuz ve en yüksek kalitede servis sağladık. Sizlerde Caner servisi firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Kullanıcıların klima ürünlerinden şikayetleri markalardan bağımsız olarak aşağıdaki gibidir.Servis çağrı merkezimizde en çok arıza kaydı yapılan sorunlardır. Elbette sizler farklı teknik arızalarda alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde basit veya zorlu tüm klima tamir işlemleri en yüksek performansta yapılacaktır.

  • Alarko klima anakart arızası
  • Klima Sensör ve Display kart arızası
  • Alarko klima kompresör arızası
  • Klima dış ünite çalışmıyor
  • Alarko Klima fan arızası
  • Klima kısa devre sorunları
  • Alarko klima soğutmuyor
  • Klima ısıtmıyor

Alarko Klima Tamiri

Alarko Klima Teknik Servis

Sıradan teknik işlemler klimalarınıza zarar verir. Alarko klima servisi her firmadan alınmamalıdır. Cihazlarınızda kalıcı sorunlar, sık arızalar istemiyorsanız mutlaka deneyimli teknik servislerle çalışınız. Firmamız işlemlerinde sadece bireysel işçi tecrübesine göre işlem yapılmaz. Firmamızda gerekli tüm teknolojik donanım ve ekipman bulunmaktadır. Müşterilerimize %100 verimle hizmet sağlanmaktadır.

İstanbul Alarko klima tamir onarım & bakım işlerinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerine ve mahallelerinde sizlere hizmet veriyoruz. Firmamız yetkilileri klimalarınızda arıza tespiti yapmadan önce cihazlar/ürünler hurda veya atıl duruma getirilmemelidir. Servisimize ulaşmadan klimanızı hurdaya veya atıl hale çıkarmayınız.

Alarko Klima Bakım

Markaya bağlı kalmadan her tür klima ve iklimlendirme sistemlerinin bakıma ihtiyacı vardır. Bu süre normal durumlarda yılda iki keredir. Yaz sezonu başlangıcı ve kış sezonu öncesinde iki defa bakıl yaptırılması tavsiye edilmektedir. Alarko klima bakımı işlemlerinde oldukça kapsamlı işçilik yapmaktayız. Amacımız tüm cihaz sahiplerinin en yüksek klima kullanım performansına ulaşmasıdır.

Caner Klima Servis 2022-2023 yılı içinde Alarko klima bakım taleplerinizde sizlere en uygun ücretlerle hizmet vermektedir. Yüksek performansa sahip Alarko bakım servisi hizmetlerimizden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Bakım için çağrınızla birlikte randevuya gerek kalmadan hemen servisimize ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Alarko Klima Yetkili Servis

Firmamız Alarko markasında yetkili servis değildir. Hizmetlerimizin tümü özel klima servisi olarak müşterilerimize sağlanmaktadır. Teknik servisimiz garanti kapsamı dışında kalmış ürün ve cihazlar için özel servis olarak hizmet sağlar. Yeni alınan Alarko klimalar, garantisi devam eden Alarko cihazlar için lütfen Alarko yetkili servisi üzerinden işlem yapınız. Klima servisimizde sadece garanti kapsamı dışında kalan Alarko ve diğer marka klima model ve cihazlarında servis sağlanmaktadır.

Alarko klima servis hizmetleri kapsamında sıfır ve garantili cihazlarda montaj, kurulum, ilk açılış işlemlerini yetkili servisi tarafından yapılması önemlidir. Alarko merkez müşteri servisi numaralarına internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Garanti dışındaki tüm Alarko klimalar için bize ulaşabilir ve hizmet alımı yapabilirsiniz.

Alarko Klima Servis Numarası

İstanbul Anadolu yakasının ve Avrupa yakasının Alarko bölge özel servis firmasıyız. 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 nolu çağı merkezi numaralarından bizlere ulaşıp klima tamir onarım hizmeti alabilirsiniz. Alarko Klima Servis randevusu alırken çağrı merkezi personelimize klima modeli hakında bilgi veriniz. Alarko klima servisi ekibimiz sizlere hızlı ulaşması ve kısa sürede sorunun çözümü için gerekli tüm bilgileri iletiniz.

Diğer Servis Bölgeleri

Ferhatpaşa Kombi Servisi
Kombi Servisi

Ferhatpaşa Kombi Servisi

Kombi markası fark etmeksizin tüm model seriilerinde tamir ve bakım hizmetleri alabilirsiniz. Ferhatpaşa Kombi servisi ihtiyacınız olduğunda 0212 630 27 46 numara ile bizleri arayarak

Sahrayıcedid Kombi Servisi
Kombi Servisi

Sahrayıcedid Kombi Servisi

Kombi cihazınızda arıza varsa bizi arayın aynı gün gelip garantili tamir bakım işlemi uygulayalım. Sahrayıcedid Kombi servisi ihtiyacınız olduğunda 0212 630 27 46 numara ile bizleri

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp