Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Altus Kombi Servisi

Altus kombi servisi

Altus marka kombi cihazlarında tüm tamir & bakım gibi servis ihtiyaçlarında hizmet verilir. Altus kombi servisi işinde uzman birimler çalışarak cihazları yerinde onarım imkanı veriyoruz. Altus marka kombi cihazlarınızda servis ihtiyacınızı aynı gün karşılamak için 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 numaradan ulaşarak talep de bulunabilirsiniz.

Altus Kombi cihazlarında arıza tespit, tamir & onarım, kombi bakımı ve parça değişimi en uygun ücretlerle, kaliteli işçilik dahilinde kapsamlı olarak çalışmaktayız. Caner servis tüm kadro birimleri profesyonellerden oluşarak arızalı cihazların çalışır hale getirdiğinde %100 verimli çalışmasını hedeflemektedir.Altus Kombilerde Hermetik, bacalı ve yoğuşmalı fark etmeksizin tamir, bakım, yedek parça, yer değiştime desteğimiz bulunur.

Altus Kombi Servisi

Evinize en yakındaki Altus kombi servis birimlerine ulaşın.

Altus Kombi Tamiri

Altus kombi tamiri için günümüz modelleri ve eski tip seriler dahil tümünde hizmet sağlıyoruz. Arızası her ne olursa olsun tüm cihazlarınızdaki sorunlar için bize ulaşın. Ekiplerimiz tahmin usulü hiç bir işlem yapmadan donanımlı cihazlar ile arızanın kaynağını bularak müdahaleler yapmaktadır. Tecrübeli ve işini doğru yapan firmalar tarafından en doğru Altus kombi tamiri hizmetini alabilirsiniz.

Altus kombi tamir taleplerinde hatlarımıza kullanıcılar tarafından benzer şikayet ve sorunları oluşmaktadır. Listelemiş olduğumuz Altus kombi arızalarının bazılarını bulabilirsiniz.

 • Altus kombi anakart arızası
 • Kombi neden devreye girmiyor
 • Altus kombi error veriyor
 • F0 Altus düşük voltaj arızası
 • Altus OC hatası tamiri
 • Altus Elektronik ntc tamiri
 • Anakart aşırı ısınma arızası
 • Altus CC tamiri

Altus Kombi Tamiri

Altus Kombi Servis Randevusu

Ev ve ticarethanelerde kullanılabilir olan Altus kombi cihazları arızaya geçmesi durumunda sıcak su ve ısınmayı keseceği için mağduriyet yaşatabilir. Caner servis yetkilileri kombi cihazlarında arıza tespiti yapmadan hiç bir ürününüzü kenara atıl bırakmayınız. Altus kombi servis nuamrası için bizlere ulaşabilir ve garantili işçilik yaptırarak aynı arızanın tekrar yaşanılmasını engelleyebilirsiniz.

Altus kombi servisi isteklerinizde beklemeye gerek kalmadan dilediğiniz saatlerde servis göndermekteyiz. Gündüz evde bulunmayan müşterilerimiz akşam saatleri içinde servis randevusu alabilirler. İstanbul Altus kombi servis onarım & bakım hizmetlerinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası her bölgesinde bulunuyoruz. Bir çok kombi tamir işlemi sonrasında ilk günkü performansına sahip olabilmektedir.

Altus Kombi Bakım

Kombi cihazlarında marka farkı olmaksızın belirli süreler arasında periyodik olarak bakım yapılması gerekmektedir. Altus kombi bakımı yapılmadığı durumlarda ansızın arızaya geçebilir ve normal de karşılaşacağınız fiyatlardan çok daha yükseği olabilmektedir. Mutlaka yılda en az 1 kere de olsa Altus kombinize bakım yaptırmanızdır. Altus kombi bakımı için müşterilerimize yaz kış yılın 365 günü aralıksız hizmet veriyoruz. Sırasıyla Altus kombi bakım işlemleri aşağıda sıralanmıştır;

 • İlk işlem olarak kombi sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrolu sağlanır.
 • Kombinizin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir.
 • Kombi tozlanma durumu kontrol edilir.
 • Cihazınızdaki elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol edilir.
 • Kombi baca fanı kontrol edilir ve temizlenir.
 • Kombide bulunan eski su boşaltılır
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır
 • Kombi Brülör temizliği yapılır
 • Cihazın Yanma haznesinin temizliği yapılır
 • Kombi Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir
 • Kombi Üç yollu vana sökülerek temizlenir
 • Cihaz hermetik modelse fan sökülerek temizlenir
 • Kombi Gaz ayar kontrolleri yapılır

Altus Kombi Bakım

Altus Kombi Yetkili Servis

10 yıldan fazla süredir İstanbul kombi servisi hizmetlerini sayısız müşterimize en iyi kalitede destek sağlıyoruz. Yeni satın alınmış Altus kombiler için lütfen Altus yetkili servisi üzerinden garanti işlemlerinde aksilik olmaması için işlem yaptırınız. Kombi servis merkezimiz içinde garantisi biten yada garanti kapsamı dışında olan Altus ve diğer marka kombi model ve cihazlarında aynı gün servis verilir.

Altus Kombi servis için sıfır ve garantili cihazlarda montaj, kurulum, ilk kutu açılış işlemleri bizim tarafımızdan kesinlikle yapılmaz. Bu işlemleri özel servislerde değil yetkili servis tarafından yapılmasını sağlamalısınız. Altus yetkili servis için internet üzerindeki müşteri hizmetleri numaralarına ulaşıp aramanız gereklidir. Garanti kapsamı dışındaki tüm Altus kombiler için bize ulaşabilir ve aynı gün hizmet alımı yapabilirsiniz.

Altus Kombi Servis Numarası

İstanbul Anadolu yakasının ve Avrupa yakasının Altus özel servis bölge firmasıyız. Caner servis olarak oldukça geniş servis ağımızda sadece Altus kombi cihazları için hizmet sağlayan ekiplerimiz de vardır. 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 numaradan caner servis merkezine ulaşıp kombi tamir onarım hizmeti alabilirsiniz. Altus Kombi Servis randevusu alırken çağrı merkezi personelimize kombi modeli ile ilgili bilgi veriniz. Altus kombi servisi ekibimiz sizlere hızlı ulaşması ve kısa sürede sorunun çözümü için gerekli tüm bilgileri iletiniz. Garantili çözümler ve kombi cihazlarından ilk günkü performansı almak için bizi hemen arayın.

0212 630 27 46

Altus kombi servis kaydı için çağrı merkezi numaramızdan gün içinde ulaşabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra müşteri temsilcimiz sizleri en yakındaki ekibimize yönlendirecektir.

0544 807 81 76

Mobil kombi servis hattımızı arayarak kolayca servis kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sabah 09:00 akşam 20:00 saatleri arasında servis işlemleri yapılmaktadır.

Altus Kombi Servis Bölgeleri

Altus bölgesinde arızalı kombi cihazlarınızın tamiri için bizi hemen arayın. Bölgenizin kombi servisi olarak aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Diğer Servis Bölgeleri

başakşehir bosch servisi
Genel

Başakşehir Bosch Servisi

Başakşehir Bosch Servisi: Ev ve iş yerlerinizde Bosch marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorununuzu çözmek için uzman teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bosch Markasına Özel Profesyonel

Halkalı Klima Servisi
Genel

Halkalı Klima Servisi

Kullandığınız klima cihazlarında olabilecek tüm arızalarda deneyimli ekiplerimiz tamir desteği vermektedir. Halkalı Klima Servisi birimlerimiz piyasada olan en iyi fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmetler sunmakta

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp