Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Arçelik Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi

Arçelik klima cihazlarınızdaki arızalarda en yakındaki teknik servisimize ulaşın. Arçelik klima servisi için 0544 807 81 76 çağrı merkezi üzerinden hemen servis kayıt işlemi yapabilirsiniz. Klima çalışmıyorsa, performansı düşükse, parça ve aksam sorunları varsa hemen müdahale ediyoruz.

Klima servis arıza onarım merkezimizde Arçelik klimalar için en deneyimli teknisyenlerden hizmet alırsınız. Klima model ve serisine göre ürün teknolojisine hakim tecrübeli teknisyenlerimiz sizlere kusursuz hizmet sağlayacaktır.

Arçelik Klima Tamircisi

Klimaların çalışma yöntem ve prensipleri her ne kadar benzer olsa da marka ve modele göre farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle Arçelik klima tamircisi çağırmak istediğinizde cihazınızda deneyimli kişilerden hizmet almanız tavsiye edilmektedir. Klima tamir işlemlerinde yapılacak en ufak hata ve eksiklik cihazda daha kötü sorunlar ve kalıcı sıkıntılara neden olacaktır. Arçelik klima servisi bünyemizde yılladır bizimle çalışan uzman teknik ekibimizden hizmet alırsınız.

Her klima tamircisi Arçelik ürünleri için yetkin değildir. Maliyeti yüksek bu ürünler için lütfen teknik servis seçiminize özen gösteriniz. Caner Servis firmamız klima teknik servis işlerinde 15 yılı aşkın deneyimli müşterilerine en yüksek kalitede hizmet sağlamaktadır. Hiç bir klima atıl hale bırakılmamalıdır. Klima hurdası olarak hiç bir şekilde değerlendirilmemlelidir. Bizlere ulaşmadan ve tespit yaptırmadan önce hurdaya çıkarmayınız.

Arçelik Klima Tamircisi

Arçelik Klima Parça Değişimi

Klima servis işlerinde en önemli konulardan biride parça değişim işleridir. Bu konuda cihaz sahipleri kullanıcıların son derece dikkatli olması gerekmektedir. Yan sanayi ve ucuz yedek parça kullanımı ürünlerinizin daha sık arıza yapmasına veya tamir edilen yerden sürekli arıza vermesine neden olabilir.

Klimaların düşük performansla çalışması, yüksek enerji sarfiyatı göstermeside yine yanlış veya kalitesiz yedek parça kullanımından kaynaklı olabilmektedir. Firmamızdan sizlere ulaşacak olan servis personelimiz olası yedek parça değişim durumlarında sizleri mutlaka bilgilendirecek olup onay vermeniz halinde parça değişim işlemi yapacaktır.

Arçelik Klima Arızaları

Kullanıcı kaynaklı arızalarla sık karşılaştığımız gibi aksam ve parça kaynaklı sorunlarla da sürekli karşılaşmaktayız. Aşağıda belirtmiş odluğumuz listede Arçelik klima servisi talep eden kişilerin en sık belirttiği şikayetler bulunmaktadır.

  • Arçelik klima anakart arızası
  • Klima Sensör ve Display kart arızası
  • Arçelik klima kompresör arızası
  • Klima dış ünite çalışmıyor
  • Arçelik Klima fan arızası
  • Klima kısa devre sorunları
  • Arçelik klima soğutmuyor
  • Klima ısıtmıyor

Arçelik Yetkili Klima Servisi

Caner servis firması olarak sadece özel servis olarak klima cihazlarında hizmet veriyoruz. Arçelik klima yetkili servis firması değiliz. Garantisi devam eden cihazlarınız için lütfen Arçelik klima yetkili servisi iletişim numaralarından arayınız. Garanti süresi bitmiş cihazlar için firmamızdan özel servis hizmetini eksiksiz ve kusursuz şekilde alabilirsiniz.

Klima servis bünyemizde ayrıca sıfır klima cihazları için kurulum, montaj ve açılış hizmetide verilmemektedir. Bu işlemler içinde yine internet üzerinden Arçelik klima yetkili servisi aramanız gerekmektedir.

Arçelik Klima Servisi Telefon Numarası

Acil klima tamir onarım hizmeti gerekiyorsa sizlere en yakındaki servis numarası 0544 807 81 76 olup bize gün içinde dilediğiniz saatlerde ulaşabilirsiniz. 0212 630 27 46 numara üzerinden de kayıt işlemi yapabilirsiniz.

Arçelik klima servisi çağrı merkezimize ulaşan servis kaydınız vakit kaybetmeden değerlendirmeye alınır ve sizlere en yakında bulunan mobil servis ekibimiz ve aracımız hemen adresinize yönlendirilir.

Diğer Servis Bölgeleri

başakşehir bosch servisi
Genel

Başakşehir Bosch Servisi

Başakşehir Bosch Servisi: Ev ve iş yerlerinizde Bosch marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorununuzu çözmek için uzman teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bosch Markasına Özel Profesyonel

Halkalı Klima Servisi
Genel

Halkalı Klima Servisi

Kullandığınız klima cihazlarında olabilecek tüm arızalarda deneyimli ekiplerimiz tamir desteği vermektedir. Halkalı Klima Servisi birimlerimiz piyasada olan en iyi fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmetler sunmakta

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp