Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Baymak kombi servisi

Baymak ısınma sistemlerinde ülkemizde yıllardır en önde gelen markalardan biridir. Baymak kombi servisi olarak gelen çok sayıda servisi karşılamak için tamam donanımlı yeterli sayıda ekibe sahibiz. Arızalı tüm kombi modelleriniz için bizlere 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 numaralardan dilediğiniz zaman ulaşabilir ve servis isteyebilirsiniz.

Hermetik, bacalı ve yoğuşmalı tüm kombi modellerinin arızalarında en yüksek işçilik kalitesi ve en uygun fiyatlarla hizmet alırsınız. İstanbul kombi servis teknik birimlerimizde görev yapan teknisyenler 10 yıl üzerinde servis deneyimine sahiptir. Baymak Kombi sorunlarında arıza tespit, tamir & onarım, kombi bakımı ve parça değişimi garantili şekilde müşterilerimize sunulmaktadır.

Baymak Kombi Tamiri

Kombi bozulduysa, çalışmıyorsa, parça arızası verdiyse veya performansı düştüyse mutlaka kombi markanızda deneyimli teknisyenlerle çalışınız.Baymak kombi servisiiçin Lunatec, İdee, Duotec Compact & tam yoğuşmalı, Luna Avanat, Brotje Startek ve diğer tüm serilerde deneyimli teknisyenlerimiz sizlere en iyi tamir çözümlerini sağlayacaktır.

Baymak kombi servis hatlarımıza genelde kullanıcıların benzer şikayet ve sorunları oluşmaktadır. Teknik servisimize İstanbul ilimizden gelen arıza kayıtları genelde aşağıdaki gibidir.

 • Baymak kombi anakart arızası
 • Baymak kombi error veriyor
 • E01 Baymak Gaz Beslemesi
 • Baymak E02 Emniyet Termostat Sensoru Arızası
 • E03 Baca Basınç Sensoru Arızası
 • Baymak E05 Isıtma Devresi Ntc Sensor Arızası
 • E10 Baymak Düşük Su Basıncı arızaları
 • Baymak E35 Alev Oluşumu Arızası

Baymak Kombi Servis Randevusu

Kombinizdeki arıza her ne olursa olsun bizlere ulaşarak kolayca servis randevusu alabilisiniz. Baymak kombi servisi olarak kullanıcıları bilmedikleri alanda müdahale yapmamaları konusunda uyarmaktayız. Kombiler oldukça hassas cihazlar olup hem cihaz sağlığı hemde sizlerin güvenliği için mutlaka profesyonel kombi servis desteği alınız.

İstanbul Baymak kombi tamir onarım & bakım işlerinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerine ve mahallelerinde sizlere hizmet veriyoruz. Firmamız yetkilileri kombi cihazlarında arıza tespiti yapmadan hiç bir ürününüzü boşa çıkarmayınız. Kombide en kapsamlı teknik desteği firmamızdan alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Baymak Kombi Servis Randevusu

Baymak Kombi Bakım

Kullanmış odluğunuz olduğunuz kombinin markasına bakılmaksızın bakım mutlaka kesintisiz her dönem yapılmalıdır. Uzmanların ortak tavsiyesi her yıl iki defa kombi. bakımı yapılması yönünde olup minimum 1 kere aksatılmadan kombi bakımı ise şarttır. Baymak kombi bakımı için 2022-2023 yılı içinde her cihaz sahibine en ekonomik ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

 • İlk işlem olarak kombi sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrolu sağlanır.
 • Kombinizin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir.
 • Kombi tozlanma durumu kontrol edilir.
 • Cihazınızdaki elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol edilir.
 • Kombi baca fanı kontrol edilir ve temizlenir.
 • Kombide bulunan eski su boşaltılır
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır
 • Kombi Brülör temizliği yapılır
 • Cihazın Yanma haznesinin temizliği yapılır
 • Kombi Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir
 • Kombi Üç yollu vana sökülerek temizlenir
 • Cihaz hermetik modelse fan sökülerek temizlenir
 • Kombi Gaz ayar kontrolleri yapılır

Baymak Kombi Bakım

Baymak Kombi Yetkili Servis

Baymak kombi markasında yetkili servis hizmeti vermiyoruz. Firmamızdaki servislerin tümü özel kombi servisi olarak müşterilerimize sağlanmaktadır. Teknik servisimiz garanti kapsamı dışında kalmış ürün ve cihazlar için özel servis olarak hizmet sağlar. Yeni alınan Baymak kombiler, garantisi devam eden Baymak cihazlar için lütfen Baymak yetkili servisi üzerinden işlem yapınız. Kombi servisimizde sadece garanti kapsamı dışında kalan Baymak ve diğer marka kombi model ve cihazlarında servis sağlanmaktadır.

Baymak klima servis hizmetleri kapsamında sıfır ve garantili cihazlarda montaj, kurulum, ilk açılış işlemlerini yetkili servisi tarafından yapılması önemlidir. Baymak merkez müşteri servisi numaralarına internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Garanti dışındaki tüm Baymak kombiler için bize ulaşabilir ve hizmet alımı yapabilirsiniz.

Baymak Kombi Servis Numarası

İstanbul Anadolu yakasının ve Avrupa yakasının Baymak özel servis bölge firmasıyız. 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 nolu çağı merkezi numaralarından bizlere ulaşıp kombi tamir onarım hizmeti alabilirsiniz. Baymak kombi Servis randevusu alırken çağrı merkezi personelimize kombi modeli hakında bilgi veriniz. Baymak kombi servisi ekibimiz sizlere hızlı ulaşması ve kısa sürede sorunun çözümü için gerekli tüm bilgileri iletiniz.

Diğer Servis Bölgeleri

Emirgan Kombi Servisi
Kombi Servisi

Emirgan Kombi Servisi

Arızalı kombi cihazlarınızda marka fark etmeksizin kaliteli tamir işlemleri yapılır. Aynı gün adresinizde Emirgan Kombi servisi talep etmek için 0212 630 27 46 çağrı merkezini

Karaköy Kombi Servisi
Kombi Servisi

Karaköy Kombi Servisi

Kombi tamir, bakım işlemleri yaptırmak için bize hemen ulaşabilirsiniz. Aynı gün adresinizde Karaköy Kombi servisi talep etmek için 0212 630 27 46 çağrı merkezini arayınız.

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp