Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Buderus kombi servisi

Buderus kombi servisi

Kombide üstün kalitede cihazlara sahip olan Buderus için nitelikli servis çözümleri sağlıyoruz. Buderus kombi servisi kaydı için 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 hatlarımızdan gün içinde bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Erken saatlerde ulaşan servis kaydınız için bekletmeden aynı gün içinde servis göndermekteyiz. Kombi cihazlarınız için yerinden sökmeden tamir onarım hizmeti veriyoruz.

Buderus Hermetik, bacalı ve yoğuşmalı tüm ürünlerinde en deneyimli kombi teknisyenleri ile hizmet sağlıyoruz. İstanbul Buderus kombi servis teknik birimlerimizde çalışan teknisyenler 10 yıl üzerinde servis deneyimli olup en yüksek kalitede servis alırsınız. Buderus Kombi ürünleriniz için arıza tespit, tamir & onarım, kombi bakımı ve parça değişimi garantili şekilde sağlanmaktadır.

Buderus Kombi Servisi

Evinize en yakındaki Buderus kombi servis birimlerine ulaşın.

Buderus Kombi Tamiri

Kombinizde beklenmedik her tür arızada bizden destek alabilirsiniz. Bazı arıza ve sorunlar kolayca giderilirken kimi arızalar özel teknolojik cihazlar işleme muhtaçtır.Buderus kombi servisi için Logamax tüm serilerde deneyimli teknisyenlerimiz sizlere en iyi tamir çözümlerini veriyoruz. Buderus kombi tamir merkezimiz yılın her günü aktif olarak çalışmaktadır

Buderus kombi servis kayıtlarında genelde benzer şikayet ve sorunlar görülmektedir. Teknik servisimize İstanbul ilçelerinde gelen arıza kayıtları genelde aşağıdaki gibidir.

 • Buderus kombi anakart arızası
 • Buderus kombi error veriyor
 • OA Buderus İletme evresi hata kodu
 • Buderus 3A Alev Sönüyor Arızası
 • 3Y Buderus Fan Arızası
 • Buderus 4L Emniyet Sensörü Arızası
 • 6A Buderus Yetersiz İyon arızaları
 • Buderus 2P Emniyet Termostatı Arızası

Buderus Kombi Servis Randevusu

Servis taleplerinizi gün içinde iletebileceğiniz gibi çalışan kombi sahipleri hafta sonu veya akşam saatleri içinde kombi servis randevusu oluşturabilir. Buderus kombi servisi uzman teknisyenleri dışında yetkin olmayan kişilerin cihazlarda müdahale etmemesi gerekir. Kombiler oldukça özel ve hassas cihazlar olup hem cihaz sağlığı hemde sizlerin güvenliği için mutlaka profesyonel kombi servis desteği alınız.

İstanbul Buderus kombi tamir onarım & bakım işlerinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerine ve mahallelerinde sizlere hizmet veriyoruz. Firmamız yetkilileri kombi cihazlarında arıza tespiti yapmadan hiç bir ürününüzü boşa çıkarmayınız. Kombide en kapsamlı teknik desteği firmamızdan alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Buderus Kombi Bakım

Buderus kombi cihazları üstün kalitede cihazlar olup ayrıcada maliyetli ürünlerdir. Kombi uzmanlarının ortak tavsiyesi her yıl iki defa kombi. bakımı yapılması yönünde olup minimum 1 kere aksatılmadan kombi bakımı ise şarttır. Buderus kombi bakımı için 2022-2023 yılı içinde her cihaz sahibine en ekonomik ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

 • İlk işlem olarak kombi sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrolu sağlanır.
 • Kombinizin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir.
 • Kombi tozlanma durumu kontrol edilir.
 • Cihazınızdaki elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol edilir.
 • Kombi baca fanı kontrol edilir ve temizlenir.
 • Kombide bulunan eski su boşaltılır
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır
 • Kombi Brülör temizliği yapılır
 • Cihazın Yanma haznesinin temizliği yapılır
 • Kombi Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir
 • Kombi Üç yollu vana sökülerek temizlenir
 • Cihaz hermetik modelse fan sökülerek temizlenir
 • Kombi Gaz ayar kontrolleri yapılır

Buderus Kombi Bakım

Buderus Kombi Yetkili Servis

Buderus kombi cihaz ve ürünleri için firmamız yetkili servis hizmeti sağlamaz. Firmamızdaki kombi servisi işlemlerinin tümü özel kombi servisi olarak müşterilerimize sağlanmaktadır. Sadece garanti süresini tamamlamış cihalar için servis veriyoruz. Yeni alınan Buderus kombiler, garantisi devam eden Buderus cihazlar için lütfen Buderus yetkili servisi üzerinden işlem yapınız. Kombi servisimizde sadece garanti kapsamı dışında kalan Buderus ve diğer marka kombi model ve cihazlarında servis sağlanmaktadır.

Buderus klima servis hizmetleri kapsamında sıfır ve garantili cihazlarda montaj, kurulum, ilk açılış işlemlerini yetkili servisi tarafından yapılması önemlidir. Buderus merkez müşteri servisi numaralarına internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Garanti dışındaki tüm Buderus kombiler için bize ulaşabilir ve hizmet alımı yapabilirsiniz.

Buderus Kombi Servis Numarası

Bir çok semt ve bölgede hazır tam teçhizatlı ekiplerimizle sizlere ulaşırız. 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 nolu çağı merkezi numaralarından bizlere ulaşıp kombi tamir onarım hizmeti alabilirsiniz. Buderus kombi Servis randevusu alırken çağrı merkezi personelimize kombi modeli hakında bilgi veriniz. Buderus kombi servisi ekibimiz sizlere hızlı ulaşması ve kısa sürede sorunun çözümü için gerekli tüm bilgileri iletiniz.

0212 630 27 46

Buderus kombi servis kaydı için çağrı merkezi numaramızdan gün içinde ulaşabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra müşteri temsilcimiz sizleri en yakındaki ekibimize yönlendirecektir.

0544 807 81 76

Mobil kombi servis hattımızı arayarak kolayca servis kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sabah 09:00 akşam 20:00 saatleri arasında servis işlemleri yapılmaktadır.

Buderus Kombi Servis Bölgeleri

Buderus bölgesinde arızalı kombi cihazlarınızın tamiri için bizi hemen arayın. Bölgenizin kombi servisi olarak aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Diğer Servis Bölgeleri

başakşehir bosch servisi
Genel

Başakşehir Bosch Servisi

Başakşehir Bosch Servisi: Ev ve iş yerlerinizde Bosch marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorununuzu çözmek için uzman teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bosch Markasına Özel Profesyonel

Halkalı Klima Servisi
Genel

Halkalı Klima Servisi

Kullandığınız klima cihazlarında olabilecek tüm arızalarda deneyimli ekiplerimiz tamir desteği vermektedir. Halkalı Klima Servisi birimlerimiz piyasada olan en iyi fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmetler sunmakta

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp