Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Bulaşık Makinesi Su Almıyor

Bulaşık Makinesi Su Almıyor

Günlük hayatımızı kolaylaştıran bulaşık makineleri sorun çıkarttığında çözüm yolları arıyoruz. Bulaşık makinesi su almıyor gibi şikayetler oluştuğunda cihazınızda oldukça basit şekilde çözüm sunabilirken kimi arızalarda ise teknik servis desteği almanız gerekmektedir. Caner servis olarak uzun yıllardır bulaşık makinelerinde olan tüm arızaları çözümleyerek bir çok bilgi birikimi ise buradan paylaşmaktayız. Bulaşık makinesi arıza verdiğinde iş yükümüz artacağı için hızlı çözümler üreten firma arayışında iseniz Caner servis olarak bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bulaşık makinesinin su almadığını fark ettiğinizde ilk olarak kontrol etmeniz gereken su giriş boruları olmaktadır. Bulaşık makinesi servisi talep etmeden önce temiz su giriş hortumunu kontrol ederek musluk ve makine giriş kısımlarında sorun olup olmadığına bakılmalıdır. Genellikle bulaşık makinesi su almıyor şikayetlerinin çözümü bu borulardan olmaktadır. Cihazınızı yerinden oynatmasanız dahi zamanla gevşeme, yırtılma, aşınma gibi durumların oluşması söz konusudur.

Bulaşık Makinesi Su Almama Sebepleri

Bulaşık makineleri iş donanımları basit gibi gözükse de paneller açıldığında oldukça karmaşık bir yapıya sahiptir. Bulaşık makinesi su almama sebepleri arasında ilk olarak su giriş hortumunu kontrol ettikten sonra ventile bakılmalıdır. Bulaşık makinesi ventili suyun girişini belirleyen ana parça olmaktadır. Ventilin arızalanması durumunda makineye su almayacak yada makineye aldığı suyu hiç durdurmayacaktır. Ventilin arızalı olup olmadığını anlamak içinde bir uzmanın görüşü önemlidir. Göz ile anlaşılabilecek bir arıza değildir. Şayet bir arıza gözükmüyor ise emniyet sivici de kontrol edilmesi gerekenler arasındadır. Emniyet sivili arızalandığında cihazınızda program başlamayacağı için su alımı da olmayacaktır.

Bulaşık Makinesi Su Almama Sebepleri

Bulaşık Makinesi Su Almıyorsa Pompa Bakın

Yukarıda bahsettiğimiz planlamayı yaptınız ve hala aynı sorun devam ediyorsa bulaşık makinesi pompasına bakmanız gerekecektir. Bu pompalar suyun içinden geçmesini ve gideceği yere götürmeye yaramaktadır. Beyaz eşya servisi olarak uzun yıllardır bulaşık makinesi tamiri işlemleri gerçekleştirerek hızlı ve olağan çözümler üretmekteyiz. Yukarı da bahsettiğimiz yapılacakları yerine getirdiğiniz taktir de hala çalışmıyor ise uzman bir teknisyenin görmesi gerekecektir. Zaman rolesi ve bulaşık makinesi kartında da olabilecek arızalar gene su alımını engelleyeceği için işin de uzman bir ekibe makinenizi teslim ederek arızaların tamamen çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Diğer Servis Bölgeleri

Ferhatpaşa Kombi Servisi
Kombi Servisi

Ferhatpaşa Kombi Servisi

Kombi markası fark etmeksizin tüm model seriilerinde tamir ve bakım hizmetleri alabilirsiniz. Ferhatpaşa Kombi servisi ihtiyacınız olduğunda 0212 630 27 46 numara ile bizleri arayarak

Sahrayıcedid Kombi Servisi
Kombi Servisi

Sahrayıcedid Kombi Servisi

Kombi cihazınızda arıza varsa bizi arayın aynı gün gelip garantili tamir bakım işlemi uygulayalım. Sahrayıcedid Kombi servisi ihtiyacınız olduğunda 0212 630 27 46 numara ile bizleri

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp