Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Buzdolabı Neden Soğutmaz

Buzdolabı arızalanması durumunda içerisindeki yiyeceklerin zarar gelmemesi için hızla çözüm üretiyoruz. Buzdolabı neden soğutmaz diyerek araştırma yaptığınızda bir çok sebebin bu durumu oluşturacağı bilinmektedir. Hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin arızalanması içeriğinde bulunan bütün malzemeleri bozabilir. Soğutmayı durduran buzdolabında kesinlikle parça arızası olduğu anlamına gelmektedir. İlk olarak buzdolabınıza elektrik geldiğinden emin olmalısınız. Bu tarz sorunların en başında kullanıcı fark etmeden elektrik kesebilir ve cihazın iç kısmında bulunan buzlar erimeye başlar.

Buzdolabı soğutmamasının bir çok nedeni olabilmektedir. Buzdolabı servisi olarak doğru bir firma ile hizmet almanız durumunda soğutmama nedeni tam olarak ortaya çıkartılır ve parça değişimi uygulanır. Buzdolabı parçaları birbirine entegre çalışan ve herhangi bir parçada arıza olması durumunda soğutmayı kesebilir. Caner servis birimlerimiz tarafından yıllardır bu tarz sorunlar çözümlenmekte olup çoğunlukla soğutmama sebebi motor arızası yada gaz kaçağından oluştuğu tespit edilmiştir.

Buzdolabı Soğutma Yapmama Nedenleri

Buzdolabı çalışmaya başladığında önce üst kısım soğutulur ardından soğuk havanın alt kısma geçişi sağlanır. Sorunsuz çalışan buzdolabı cihazları marka fark etmeksizin bir gün ansızın arıza durumuna geçebilir ve soğutmadığını buzların eridiğini fark edebilirsiniz. Buzdolabı neden soğutmuyor diye araştırma yapıyorsanız kompresörden kart sistemine kadar bir çok sebepten ötürü oluşabilmektedir.

Buzdolabı neden soğutmaz tek bir sebepten olmayacağı için yetkin bir ekip tarafından destek almanız gerekecektir. Hiç bir buzdolabı herhangi bir arıza durumu haricinde soğutmayı durdurmaz. Bu sebepte işini bilen teknik bir ekip tarafından destek almanız gerekecektir. Yaşam kalitemizi arttıran buzdolabı arıza durumlarında hızla müdahale edilmeli ki içerisinde bulunan gıda malzemeleri bozulamadan hızla uzman bir destek almalısınız.

  • Motor arızası
  • Fanlarda oluşacak arızalar
  • Su kanal yollarının tıkanması,
  • Rezistansın bozulması,
  • Buzdolabı kartının arızası,
  • Gaz kaçağı,

Buzdolabı Soğutma Yapmama Nedenleri

Buzdolabım Soğutmuyor

Bir çok müşterimiz buzdolabım soğutmuyor yada buzdolabı neden soğutmaz şeklinde merak ederek bizlere ulaşmaktadır. Bu gibi durumların oluşması şayet elektriksel bir arıza yok ise buzdolabında bulunan motordan karta kadar bir çok parçalardan birinde arıza olduğu anlamına gelir. Buzdolabı soğutmuyorsa işinde uzman bir ekipten destek alarak arızanın kalıcı olarak giderilmesi için müdahale gerekmektedir.

Günümüzde oldukça pahalı olan bu cihazlar yenisini almak yerinde uygun fiyatlar ile tamir ettirebilirsiniz. Buzdolabı kart problemleri, elektrik hatlarında problemler, su kanallarındaki tıkanmalar, uzun süre kapakların açık kalması, kompresör gibi en önemli parçalardaki en ufak sorunlar bu şikayetleri oluşturabilir. Beyaz eşya servisi olarak İstanbul da hizmet veren Caner servis tamir işlemlerimiz sonrasında tüm cihazlar %100 verimli olacak şekilde çalışmaktadır. Buzdolabı tamircisi olarak firmamızı arayın hemen adresinize gelip cihazınızı tamir edelim.

Diğer Servis Bölgeleri

Ferhatpaşa Kombi Servisi
Kombi Servisi

Ferhatpaşa Kombi Servisi

Kombi markası fark etmeksizin tüm model seriilerinde tamir ve bakım hizmetleri alabilirsiniz. Ferhatpaşa Kombi servisi ihtiyacınız olduğunda 0212 630 27 46 numara ile bizleri arayarak

Sahrayıcedid Kombi Servisi
Kombi Servisi

Sahrayıcedid Kombi Servisi

Kombi cihazınızda arıza varsa bizi arayın aynı gün gelip garantili tamir bakım işlemi uygulayalım. Sahrayıcedid Kombi servisi ihtiyacınız olduğunda 0212 630 27 46 numara ile bizleri

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp