Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Çamaşır Makinesi Su Almıyor & 3 Adımda Çözüm

Çamaşır Makinesi Su Almıyor

Evimizin en önemli cihazlarından biri çamaşır makinesi arıza durumları oluşabilmektedir. Çamaşır makinesi su almıyor şikayeti oluştuğunda bir çok sebepten ötürü bu durum oluşabilmektedir. Çamaşır makinesi hortumu, kapağın kapanması gibi durumlar genellikle su alışını engeller. Haricinde teknik parçalar olan pompa ve ventil gibi malzemelerin arızalanması durumunda da su akışı kesilebilmektedir. Çamaşır makinesi arızası ile karşılaştığınız durumlarda tamir işlemleri için 0212 630 27 46 yada 0544 807 81 76 numaraları üzerinden ulaşarak servis yetkilisinde bilgi alabilirsiniz.

Caner servis olarak uzun yıllardır bu sektörde faaliyet göstermekte ve cihazlarda olabilen tüm arıza durumlarında servis çıkartılmaktadır. Çamaşır makinesi servisi olarak haftanın 7 günü sahada ve arızalara hızla müdahale edebilmek için oldukça kısa sürede adresinize gelerek işlemler yapıyoruz. İstanbul merkezli çalışan Caner servis her ilçede bulunan nitelikli ekiplerimiz ile ihtiyacınız olması durumunda oldukça kısa sürede çözümler sunuyoruz. 3 adımda farklı farklı denemeler ile su almama sorununu çözebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Su Giriş Hortumunu Kontrol Edin

Kullanmakta olduğunuz çamaşır makinesi marka fark etmeksizin çeşitli arızalara sebebiyet verebilmektedir. Bu gibi durumlarda pek tabi sizlerde müdahale edebilirsiniz. İlk müdahaleyi su hortumu kontrol ederek başlayabilirsiniz. Her iki bağlantısından da su hortumu yerinden çıkmış olabilir, yumuşak hortum kısmında da yırtık yada dönmeye bağlı suyun girişi engellenebilir. Musluktan başlayarak makine bağlantısına kadar dikkatli bir şekilde kontrol ederek herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Su Almıyor

Çamaşır Makinesi Yükleme Kapağını Kontrol Edin

Çamaşır makinesinde su problemleri oluştuğunda hortum sonrasında yükleme kapağını kontrol edebilirsiniz. Kapağın tam kapanmaması yada kilit sisteminin arızalanmasından ötürü kapağın kapatıldığını algılamayabilir bu sebeple çamaşır makinesi programa girmez ve su almaz. Kapağı açıp tekrar tam şekilde kapatın ve tekrar cihazınızı başlatın başlatmadığı durumlarda emniyet kilidi kısmında problem olabilmektedir.

Çamaşır Makinesi Deterjan Gözünü Kontrol Edin

Deterjan haznesi uzun kullanımlar sonrasında deterjan kapağının etrafında tortular kalabilir. Bu tortular deterjan gözünün etrafını kapatmasından ötürü cihaz çalışamayabilmektedir. Çamaşır makinesi su almıyor şikayetlerinde genellikle deterjan haznesini çıkartıp yuvasını temizleyebilirsiniz. Temizlik sonrasında muhtemelen cihazınız çalışacaktır. Çalışmadığı durumlarda teknik parçalarında problem olabilir ve destek için beyaz eşya servisi hizmeti veren Caner servis firmamızdan destek alabilirsiniz.

Diğer Servis Bölgeleri

başakşehir bosch servisi
Genel

Başakşehir Bosch Servisi

Başakşehir Bosch Servisi: Ev ve iş yerlerinizde Bosch marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorununuzu çözmek için uzman teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bosch Markasına Özel Profesyonel

Halkalı Klima Servisi
Genel

Halkalı Klima Servisi

Kullandığınız klima cihazlarında olabilecek tüm arızalarda deneyimli ekiplerimiz tamir desteği vermektedir. Halkalı Klima Servisi birimlerimiz piyasada olan en iyi fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmetler sunmakta

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp