Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Fatih Kombi Servisi 7/24 Kombi Müşteri Hizmetleri

Fatih Kombi Servisi

Kombi teknik sorunlarında aynı gün içinde adresinize gelip müdahale ediyoruz. Fatih Kombi servisi firmamızdan tüm kombi modellerinde arıza onarım, kombi bakım ve montaj hizmetleri alabilirsiniz. 7/24 0212 630 27 46 numaradan çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezinden servis kaydınız sırasında cihaz model ve yaşadığınız arızayı bildirmeniz halinde ilgili markada uzman teknisyenler yönlendirilmektedir. Fatih Kombi tamiri servisi için bölgede aralıksız 10 yıldır sizlere en iyi servis hizmetini sunmaktayız.

Fatih Kombi Tamiri

Makası hangisi olursa olsun kombi işçiliği son derece hassas ve önemlidir. Fatih Kombi servisi bünyemizde tamir birimlerimiz ayrı olarak bulunmaktadır ve en tecrübeli uzmanlar tarafından cihazlarınız tamir edilmektedir. Sorunun boyutu her ne olursa olsun tamiri kalıcı olarak giderilmektedir. Yaşam alanı konutlarda, iş yerleri, ofisler için Fatih Kombi tamiricisi desteğimiz her gün vardır.

 • Kombi hiç çalışmıyor
 • Yeterli ısıtmayı Kombim yapmıyor
 • Kombi ses çıkarıyor
 • Kombi ateşleme arızası
 • Kombiden su akıyor
 • Kombi kendini korumaya alıyor
 • Kombiden Kötü koku geliyor
 • Kombi su kaçağı oluşturuyor.
 • Kombiye gaz gelmiyor
 • Kombi ısıtmadan kendi kendine duruyor
 • Kombim çok gaz tüketiyor

Arızaların tam olarak giderilmesi ve yüksek performans alabilmek için tamiri yapacak kişilerin uzmanlığı çok önemlidir. Her cihaz tamircilerinin kombilerde işlem yapmaması gerekir. Fatih Kombi tamircisi şimdiye kadar hizmet verdiğimiz müşterilerimizden hiç bir olumsuz geri dönüş almadık. %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet sağlıyoruz.

Fatih Kombi Tamiri

Fatih Kombi Bakımı

Sürekli kombi arızaları ve sorunlarının önüne geçmenin en önemli yolu kombi bakımlarıdır. Kombi bakımı yapılmaması belki ilk başlarda sorun teşkil etmiyor gibi görülsede ilerki dönemlerde cihazlarda sağlıksız çalışma, verimsiz çalışma ve beklenmeyen arızalara neden olur

Kombinize değer veriyorsanız mutlaka yıl içinde 1 defa da olsa kombi bakımı mutlaka yaptırmalısınız. Bakımı eksik kalan veya hiç yapılmayan Kombiler yüksek doğalgaz faturaları ile sizleri karşı karşıya bırakır. Fatih Kombi bakım hizmetlerinde tüm müşterilerimize en uygun ve en düşük bakım ücretleri ile hizmet veriyoruz.

Fatih Kombi Bakımı

Fatih Kombi Yetkili Servisi

Tüm kombi model ve markalarında Caner servis olarak özel kombi servisi sağlıyoruz. Garantili olan cihazlarınız için mutlaka yetkili kombi servisleri üzerinden işlem yapınız. Yeni sıfır alınan kombilerinde tüm işlemleri yine ilgili markaların yetkili servisince yapılması gereklidir. Garanti süresi bitmiş cihazlar için firmamızdan en uygun servis ve tamir ücretleri ile dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.

Fatih Kombi Montaj & Yer Değiştirme

Kombi yer değiştirmeleri genelde taşınma kaynaklı olmaktadır. Çoğu zaman kombiler demirbaş olarak görülsede kimi zaman dairede oturan kişiye ait olup sökülmesi veya yeni adrese montajı gerekmektedir. Firmamız tüm bu işlemler için sizlere profesyonel destek sağlamaktadır.

Fatih Kombi montaj talepleriniz bizlere ulaştığınızda beklemeden aynı gün yerinizde gelir ve hizmet sağlarız. Kombi montaj ve Kombi servisi acil gerekiyorsa vakit geçirmeden bizi arayınız. Servisimiz müşterilerini bekletmeden hemen en yakındaki Kombi teknik ekibimiz, sizlere yönlendirir. Konutlar, ofisler, ticari özel binalar ve kamusal binaların tümü için Kombi bakım hizmeti verilir.

Fatih Kombi Servisi Fiyatları

Kombi arıza onarım işleri ve teknik servis hizmetleri firmadan firmaya veya kombilerde sorunlara göre değişebilmektedir. Bacalı, Hermetik, Yoğuşmalı kombilerde arızalar değişken ve farklı olduğu için tamir onarım ücretleride farklılık gösterir. İstanbul bölge servislerinde Kombi arıza tespit servisi ortalama 150₺’den başlamaktadır. Canerservis.com sitesinde içerisinde yer alan fiyatlar piyasa ortalaması olup güncel fiyat bilgisi için bizleri arayarak güncel bilgileri alabilirsiniz. Kombi servis ücretleri 2022-2023 yılı için en uygun şekilde sizlere sunulur. Fatih Kombi servisi fiyatları herkesin ev bütçesine en uygun fiyatlarla en deneyimli uzmanlarla sağlanır.

Fatih Kombi Tamir Onarım Markaları

Bir çok farklı kombi teknolojisi ülkemizde tüketici ile buluşmaktadır. Firmamız sürekli kendini yenileyen altyapısı ve hizmet içi eğitimlerle yeni kombi modellerinin tümüne hakimdir. Listede belirtilmiş olan tüm markalarda servisimiz ve bakım hizmetimiz vardır.

Fatih Altus Kombi Servisi Fatih Daikin Kombi Servisi Fatih Vestel Kombi Servisi
Fatih Maktek Kombi Servisi Fatih Auer Kombi Servisi Fatih Beretta Kombi Servisi
Fatih Alarko Kombi Servisi Fatih Bosch Kombi Servisi Fatih Protherm Kombi Servisi
Fatih Baykan Kombi Servisi Fatih Arçelik Kima Servisi Fatih Airfel Kombi Servisi
Fatih Ariston Kima Servisi Fatih İmmergas Kombi Servisi Fatih Ferroli Kombi Servisi
Fatih Viessmann Kombi Servisi Fatih ECA Kombi Servisi Fatih Buderus Kombi Servisi
Fatih Demirdöküm Kombi Servisi Fatih Vaillant Kombi Servisi Fatih Baymak Kombi Servisi

Fatih Kombi Servisi Telefon Numarası

Konumunuza en yakındaki Kombi tamir & onarım ve bakım servisiyiz. Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa, Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, Sultanahmet, Şehremini, Tahtakale ve Vefa semtlerinde kombi servisimiz tüm mahallelerde her gün verilmektedir. Fatih Kombi servisi telefon numarası 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 olup hemen ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

Diğer Servis Bölgeleri

başakşehir bosch servisi
Genel

Başakşehir Bosch Servisi

Başakşehir Bosch Servisi: Ev ve iş yerlerinizde Bosch marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorununuzu çözmek için uzman teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bosch Markasına Özel Profesyonel

Halkalı Klima Servisi
Genel

Halkalı Klima Servisi

Kullandığınız klima cihazlarında olabilecek tüm arızalarda deneyimli ekiplerimiz tamir desteği vermektedir. Halkalı Klima Servisi birimlerimiz piyasada olan en iyi fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmetler sunmakta

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp