Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Florya Kombi Servisi

Florya Kombi Servisi

Kombi arızalarında her marka için nitelikli servis imkanı verilmektedir. Florya Kombi servisi talebiniz olduğunda Caner servis birimlerimiz tarafından 7/24 acil destek talep edebilirsiniz. Hermetik kombi hata ve arızaları, bacalı kombi sorunları, yoğumalı kombi tamiri ve diğer tüm kombi sorunlarında Caner servis olarak destek verilmektedir.

Caner servis olarak firmamıza ulaşarak kısa sürede kombi servisi kaydı oluşturabilir ve birimlerimizin aynı gün adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Kombilerinizi tamir ettirmek için 0212 630 27 46 bu numaradan üzerinden ulaşarak güvenilir destekler alabilirsiniz. Marka, model yada üretim yılı fark etmeksizin tüm kombilerde destek alabilirsiniz.

Kombi arıza ve sorunlarında beklemeden hemen Florya kombi teknik servis birimlerimize ulaşınız.

Florya Kombi Servisi

Evinize en yakındaki kombi servis birimlerine ulaşın.

Florya Kombi Tamircisi

Florya kombi tamiri işlemlerinde markaya özel olarak deneyimli birimler tarafından işlemler yapılmalı ve asla tüm markalar da işlemler standart değildir. %99 oranında kombi cihazlarında olabilecek arızaları yerine tamir işlemleri uyguluyoruz. Kombi arızası oluştuğunda birimlerimiz tarafından adresinize gelinir ve kombi sökülmeden yerinde tamir yapılır.

 • Kombi hiç çalışmıyor
 • Yeterli ısıtmayı Kombim yapmıyor
 • Kombi ses çıkarıyor
 • Kombi ateşleme arızası
 • Kombiden su akıyor
 • Kombi kendini korumaya alıyor
 • Kombiden Kötü koku geliyor
 • Kombi su kaçağı oluşturuyor.
 • Kombiye gaz gelmiyor
 • Kombi ısıtmadan kendi kendine duruyor
 • Kombim çok gaz tüketiyor

Kombi tamiri yapılacaksa mutlaka öncesinde tam kapsamlı arıza tespit yapılması gerekir. Kombideki arızanın temel sebebi bulunmadan kombi tamir işlemi yapılmamalıdır. Florya Kombi tamircisi personellerimiz sizlere ulaştığında ilk yapacağı işlem %100 nokta tespiti ile arızanın kaynağını bulmaktır. Kombilerinizin değerini biliyor ve ona göre müdahale ediyoruz.

Florya Kombi Tamircisi

Kombi Bakımı Florya

Florya Kombi bakımı için tüm cihaz sahilerine ürün model ve markasında deneyimli teknisyenlerimizle servis veriyoruz. Cihazdaki arızanın ana kaynağının tespiti olmadan Kombi tamir işlemi kesinlikle yapılmamalıdır. Cihazınızda herhangi bir arıza durumu ile karşılaşmamak için mutlaka kombi bakımlarınızı yıllık olarak yaptırın.

Kombi onarım işlemlerinde eksiksiz ve hatasız arıza tespit yaparak işleme başlıyoruz. Florya Kombi bakımı desteği ile arızaları aynı gün ortadan kaldırılabilirsiniz. Kombi bakımları hem kısa sürede yapılır hemde sanılanın aksine kombi bakım ücretleri oldukça ekonomik ve uygundur. Florya Kombi bakım servisi yaz kış demeden müşterilerimize aralıksız olarak hizmet sağlanmaktadır.

Kombi bakımı, kombinin düzgün çalışmasını sağlamak, enerji verimliliğini artırmak, güvenliği sağlamak ve arızaları önlemek için düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Kombi bakımı, genellikle bir profesyonel tarafından yılda bir kez gerçekleştirilir, ancak kullanım koşullarına bağlı olarak daha sık yapılabilir.

İşte kombi bakımının önemli adımları:

 1. Kombiyi Kapatın: Kombiyi bakım yapmadan önce kapatın ve elektrik bağlantısını kesin. Gazlı kombiler için gaz vanasını kapatmayı unutmayın.
 2. Temizlik: Kombinin iç ve dış yüzeylerini temizleyin. Toz, kir ve özellikle hava giriş ve çıkışlarını tıkayabilecek malzemeleri temizleyin.
 3. Brülör ve Yanma Odası Temizliği: Brülör ve yanma odasını temizleyin. Yanma odası, yanma işlemi sırasında oluşan kirleticilerin birikmesine eğilimlidir. Bu birikintileri temizlemek, kombinin verimliliğini artırabilir.
 4. Gaz Basınç Kontrolü: Gaz basıncını kontrol edin. Doğru gaz basıncı, kombinin düzgün çalışmasını sağlar.
 5. Su Basıncı Kontrolü: Kombinin su basıncını kontrol edin. Kombinin basınç göstergesi, doğru seviyede olmalıdır. Eğer basınç düşükse, su eklemek için kombinin su doldurma vanasını kullanın.
 6. Tesisat Kontrolü: Kombi tesisatını kontrol edin. Su sızıntıları, boru bağlantıları ve valf durumunu gözden geçirin. Herhangi bir sızıntıyı giderin.
 7. Yakıt Hattı Kontrolü: Gazlı bir kombi kullanıyorsanız, gaz hattını kontrol edin. Sızıntı veya hasar durumunda derhal bir uzmana başvurun.
 8. Kombi Parçalarını Kontrol Edin: Kombinin parçalarını, sensörleri ve elektrik bağlantılarını kontrol edin. Herhangi bir hasarlı veya aşınmış parçayı değiştirin.
 9. Gaz Emniyeti: Kombinin gaz emniyet cihazlarını test edin. Gaz kaçağı veya alevin yanmaması durumunda cihazın gazı otomatik olarak kesmesi gerekmelidir.
 10. Kombiyi Yeniden Açın: Bakım işlemi tamamlandığında kombiyi tekrar açın ve çalışır durumda olduğundan emin olun. Gaz vanasını açmayı unutmayın.

Kombi bakımı, kombinizin ömrünü uzatır, enerji tasarrufu sağlar ve güvenliğinizi korur. Bu nedenle, düzenli olarak kombi bakımını ihmal etmemeniz önemlidir. Bakım işlemleri için bir uzmandan yardım almanız en iyisi olacaktır, çünkü kombi sistemleri karmaşıktır ve uzman olmayan kişiler için tehlikeli olabilir.

Kombi Bakımı Florya

Florya Kombi Yetkili Servisi

Yeni kombi cihazları ve garantisi devam etmekte olan tüm cihazların teknik işlemlerinin yetkili servislerinde yapılması önemlidir. Eski veya yeni nesil garantisi olmayan tüm kombilerde yerinde tamir imkanı ile adresinizde çözümler üretiyoruz. Caner servis birimlerimiz kombi cihazlarına özel servis olarak müdahale etmektedir. Mağazalarından yeni aldığınız kombilerin ilk işlemleri, Kombi montajı ve garanti başlatma işlemlerini mutlaka yaptırınız.

Caner servis firmamız kombi arıza tamiri, onarım işlemleri, bakım, montaj ve yedek parça işlerinde özel servis olarak sizlere hizmet sağlar. Kombilerde arıza durumu yaşanıldığında garanti kapsamı dışında ise bizlere ulaşabilir ve hemen destek talebinde bulunabilirsiniz. Kombi yetkili servisi talebiniz varsa kombi makasına göre merkez telefon numaralarına internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Florya Kombi Montaj

Konutlar, ticari özel binalar ve kamusal binaların tümü için montaj, yer değiştirme işlerinde müşterilerimizi bekletmeden çözüm üretiyoruz. Kombiler özel teknolojilere sahip dikkatle montaj yapılması gereken cihazlardır. Kombi markası veya modeli her ne olursa olsun montaj yada yer değiştirme işlemleri dikkatle yapılmalıdır.

Ülkemiz de sıkça kullanılan Baymak, Vaillant, Demirdöküm, Buderus, Baykan, ECA, Bosch kombi ve diğer tüm markalarda yer değiştirme ve montaj hizmeti veriyoruz. Kombi montaj yada yer değiştirme işleriniz varsa en uygun fiyatlarla sizlerde firmamıza ulaşabilir ve aynı gün bu hizmeti uzmanından alabilirsiniz.

Florya Kombi Montaj

Florya Kombi Tamir Onarım Markaları

Bir çok kombi markasında uzmanlığımız bulunmaktadır. Tüketicilerin kullanmış ve sahibi olduğu kombi modeline göre deneyimli teknisyenlerle adrese gelir ve işlem yaparız. Deneyimli ekiplerimiz kombilerin çalışma prensibine hakim olduğu için doğru parçaya müdahale ederek %100 verimli çalışması sağlanır.

Altus Kombi ServisiFlorya Daikin Kombi ServisiVestel Kombi Servisi
Florya Maktek Kombi ServisiAuer Kombi ServisiFlorya Beretta Kombi Servisi
Alarko Kombi ServisiFlorya Bosch Kombi ServisiProtherm Kombi Servisi
Florya Baykan Kombi ServisiArçelik Kombi ServisiFlorya Airfel Kombi Servisi
Ariston Kombi ServisiFlorya İmmergas Kombi ServisiFerroli Kombi Servisi
Florya Viessmann Kombi ServisiECA Kombi ServisiBuderus Kombi Servisi
Demirdöküm Kombi ServisiFlorya Vaillant Kombi ServisiBaymak Kombi Servisi

0212 630 27 46

Florya kombi servis kaydı için çağrı merkezi numaramızdan gün içinde ulaşabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra müşteri temsilcimiz sizleri en yakındaki ekibimize yönlendirecektir.

0544 807 81 76

Mobil kombi servis hattımızı arayarak kolayca servis kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sabah 09:00 akşam 20:00 saatleri arasında servis işlemleri yapılmaktadır.

Florya Kombi Servis Bölgeleri

Bakırköy ilçesinde bağlı Şenlikköy yada diğer adı ile Florya da tüm arızalı kombi cihazlarınızı aynı gün tamir ettirin.

Diğer Servis Bölgeleri

başakşehir bosch servisi
Genel

Başakşehir Bosch Servisi

Başakşehir Bosch Servisi: Ev ve iş yerlerinizde Bosch marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorununuzu çözmek için uzman teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bosch Markasına Özel Profesyonel

Halkalı Klima Servisi
Genel

Halkalı Klima Servisi

Kullandığınız klima cihazlarında olabilecek tüm arızalarda deneyimli ekiplerimiz tamir desteği vermektedir. Halkalı Klima Servisi birimlerimiz piyasada olan en iyi fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmetler sunmakta

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp