Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Caner Teknik Servis olarak, kombi ve klima bakım ve servis hizmeti vermekteyiz. 20 yılı aşkın tecrübe ve uzman kadromuzla sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Yeni kombi ve klima tesisatları, kombi bakımı, petek temizliği, klima bakımı ve temizliği gibi bir çok alanda sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. İstanbul genelinde ilçe ve semtlerde güvenilir ve güler yüzlü teknisyenlerimiz sizlere Tüm marka ve modellerde hizmet vermektedir.

Servis hizmetimiz 7 gün 24 saat aktiftir. Acil ihtiyaçlarınızda en kısa süre içerisinde adresinize geliyor ve sorununuzu profesyonel ekibimiz ile çözümlüyoruz.

Kombi ve Klima servisi hizmetlerimizde amacımız en kaliteli malzeme, en profesyonel hizmet ve en düşük maliyet politikasıdır. Fiyatlarımızı oldukça minimize edip sizlere en iyi hizmeti uygun fiyatlara sağlıyoruz.

Size ekstra maliyetler çıkartmıyoruz. Sorununuzu tespit ettikten sonra yapılan işlemlerin maliyeti ne ise sadece onu yansıtıyoruz. Fiyatlarımız gayet makul tutup, en profesyonel hizmeti sağlıyoruz.

Ekibimizin tamamı uzman ve profesyonellerden oluşmaktadır. Her biri alanında uzman olup, nokta atışı tespitler ve anında doğru müdahale edebilecek kapasitedir. Sertifikalı ekibimiz ile 7/24 sizlere hizmet sağlıyoruz.

Acil Kombi ve Klima arızaların için, 24 saat acil servisimizi aramanız yeterlidir.

Diğer Servis Bölgeleri

Emirgan Kombi Servisi
Kombi Servisi

Emirgan Kombi Servisi

Arızalı kombi cihazlarınızda marka fark etmeksizin kaliteli tamir işlemleri yapılır. Aynı gün adresinizde Emirgan Kombi servisi talep etmek için 0212 630 27 46 çağrı merkezini

Karaköy Kombi Servisi
Kombi Servisi

Karaköy Kombi Servisi

Kombi tamir, bakım işlemleri yaptırmak için bize hemen ulaşabilirsiniz. Aynı gün adresinizde Karaköy Kombi servisi talep etmek için 0212 630 27 46 çağrı merkezini arayınız.

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp