Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Kombi Neden Sürekli Yanıp Söner? 5 Neden

Kombi Neden Sürekli Yanıp Söner?

Kullanmakta olduğumuz kombiler kimi zaman çeşitli arızalar verebilmektedir. Kombi Neden Sürekli Yanıp Söner? Sorusunun cevabını birçok kombi kullanıcısı bu sorun ile karşılaştığı zaman araştırmak durumunda kalıyor. Kombi kullanıcılarının en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi olarak ortaya çıkan bu soru birçok kombi kullanıcısı için can sıkıcı ve kimi zaman da merak edilen bir soru olarak ortaya çıkmaktadır. Çoğu zaman bir arıza olarak nitelendirilen bu durumun başlıca bazı sebepleri bulunmaktadır. Kombi tamiri ihtiyaç olduğunda kimi arızalar sizlerde müdahale edebilirsiniz.

Genel olarak tek bir sebebe bağlı olarak çıkabileceği gibi, bu sorun kimi zaman ise birden fazla karma sebebe bağlı olarak kombinizde meydana gelebilmektedir. Bu gibi sorunlar ile özellikle soğuk kış aylarında karşı karşıya kalan kullanıcılar sorunun sebebini ve nasıl çözüleceği hakkında fikirleri arayış yoluna gitmektedirler. Caner servis olarak yüzlerce kombi cihazlarında müdahaleler yapılmış olup hemen çözüm odaklı hareket edilmektedir.

Kombinin Sürekli Yanıp Sönmesinin Nedenleri Nelerdir?

Kombiniz sürekli yanıp sönüyor ise sizler için kötü bir durum olacaktır. Bu durumda kombiden istediğiniz performansı alamayacağınız için çalıştığı süre boyunca boşa çalışmış gibi olacak ve eviniz ısınmayacaktır. Bu gibi durumlarda cihaz kullanıcıları ne yapmaları gerektiği konusunda merak içerisine girebiliyorlar. Kombi neden sürekli yanıp söner? Sorusunun başlıca sebepleri ise şu şekildedir;

  • Kombinizde bulunan iyonizasyon elektrodu alev görmede problem yaşıyor olabilir.
  • İyonizasyon elktrodunuz oksitlenme yapmış olabilir ya da diğer sebepler olarak, paslanma ya da kirlenme gibi durumlar oluşmuş olabilir.
  • Kombinizin beyni olarak adlandırılan ana kartın çeşitli sebeplerden dolayı arızalanmış olması durumu söz konusu olabilir.
  • Yine kombiniz içerisinde bulunan ve gaz akışını kontrol eden gaz valfi, çeşitli sebeplerden dolayı arıza yapmış olabilir.
  • Kombi bakımı yapılmayan cihazlarda sıkça karşılaşılmaktadır.

Kombinin Sürekli Yanıp Sönmesi Sorunu Nasıl Çözülür?

Kombiniz sürekli yanıp sönüyor ve bu sorun ile alakalı araştırmalar yapıyorsanız, kombi neden sürekli yanıp söner? Sorunuzun cevabını bulmak için ilk ve tek yapmanız gereken bir teknik servis aramak olacaktır. Firmamızın uzman kadrosundan oluşturduğu işinin ehli teknik servis ekibi ile de iletişime geçerek, çözemediğiniz ve sizler için can sıkıcı bir hal alan sorunlarınıza en kısa sürede uzman kadromuz tarafından çözüm bulabilirsiniz.

Kombi yanıp sönmesi bir çok sebepten ötürü olabileceği için Kombi servisi ile bağlantı kurabilir ve arızaların hemen çözümüne ulaşabilirsiniz.

Diğer Servis Bölgeleri

başakşehir bosch servisi
Genel

Başakşehir Bosch Servisi

Başakşehir Bosch Servisi: Ev ve iş yerlerinizde Bosch marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorununuzu çözmek için uzman teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bosch Markasına Özel Profesyonel

Halkalı Klima Servisi
Genel

Halkalı Klima Servisi

Kullandığınız klima cihazlarında olabilecek tüm arızalarda deneyimli ekiplerimiz tamir desteği vermektedir. Halkalı Klima Servisi birimlerimiz piyasada olan en iyi fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmetler sunmakta

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp