Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Maktek kombi servisi

Maktek kombi servisi

Maktek kombi cihazlarında olabilecek tüm servis ihtiyaçlarında aynı gün destek alabilirsiniz. Maktek kombi servisi için en deneyimli marka teknisyenleri sizlere ulaşır ve nitelikli servis, tamir & onarım hizmeti sunar. Firmamızda her personel kendi markasına özel olarak çalışmakta olup deneyimlerine göre gönderilmektedir. Maktek kombi tamir, onarım ve bakım isteklerinizde 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 kombi servis çağrı merkezi numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Maytek kombi cihazları iç donanım olarak oldukça farklıdır. Her marka kombi cihazları standart işlemlere tabi tutulamaz. Profesyonellik gerektiren Maytek kombiler yapılacak en ufak yanlış hamle ile farklı arızaların oluşması kaçınılmazdır. Caner servis profesyonel ekipleri Maktek kombi Hermetik, bacalı ve yoğuşmalı tüm kombi model ve serilerinde tamir hizmeti, bakım, yedek parça, yer değiştime servis hizmetleri sunmaktadır.

Maktek Kombi Tamiri

Maktek Epsilon ECO Yoğuşmalı Kombi, Maktek Omega Elektrikli Kombi, Maktek Epsilon Doğalgazlı Kombi olmak üzere uzmanlığımız bulunmakta olup tamir & servis işlemlerinizde rahatlıkla hizmet alabilirsiniz. Maktek kombi tamiri işlerinizde garantili işçilik ile arızaların tekrar tekrar yaşanmaması için tüm kalite kontroller yapılmaktadır. Hataya yer olmadan kalıcı tamir onarım çözümleri sağlarız. Kombinizi en iyi biz tanıyoruz ve ilgilli markada deneyimli teknisyenlerle servis veriyoruz.

Maktek kombi dahil bir çok markasında benzer şikayetler yaşanmaktadır. İstanbul maktek servisi olarak hizmet veren firmamıza bugüne kadar Maktek kombi cihazlarında karşılaştığımız arıza şikayetleri;

 • Maktek kombi anakart arızası
 • Kombi neden devreye girmiyor
 • Maktek kombi error veriyor
 • Maktek kombi kullanım suyu arızası
 • Maktek kombi aşırı Isınma hatası
 • Maktek kombi elektronik ntc tamiri
 • Anakart aşırı ısınma arızası
 • Maktek Devirdaim arızası
 • Modülatör arızası

Maktek Kombi Servis Randevusu

Maktek kombi cihazları ülkemizde çok yaygın olmasa da sabit bir kullanıcı kitlesi bulunmaktadır. Bölgesel olarak kombi servis randevusu ihtiyaçlarınızda geniş servis ağı ile Caner servis firmamız tarafından destek alabilirsiniz. Firma olarak asla müşterilerimizi günlerce bekletmeden aynı gün servis & tamir & onarım imkanı sağlıyoruz. İstanbul Maktek kombi tamir onarım & bakım hizmetlerinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası her semtinde bulunuyoruz.

Bazı bölgelerde Maktek kombi kullanımı oldukça yüksektir. Bu nedenle bölgesel servis firmalarında bir kaç gün randevu sorunu yaşanmaktadır. Caner servis firmamızdan hiç bir müşterimiz günlerce beklemez ve en hızlı servisi alır. Maktek kombi servisi için İstanbul genelinde birden fazla tam donanımlı aracımızla sizlere ulaşıyor ve kısa sürede arızayı gideriyoruz. Caner servis yetkilileri Maktek kombi cihazlarında arıza tespiti yapar ve sorunun ana kaynağını bulup tamir işlemi yapar.

Maktek Kombi Bakım

Yeni nesil kombi teknolojisine sahip olan Maktek ürünleride belirli aralıklarla bakıma muhtaçtır. Kombiniz çok uzun seneler sizlere sorun çıkartmadan %100 performansla çalışsın istiyorsanız mutlaka bakım yaptırınız. Maktek kombi bakımı için yaz kış servisimiz aktif ve çalışmaktadır. Tüm kombi markalarında 2 senede 1 mutlaka kombi bakımı yaptırılması gerekmektedir. Caner servis olarak kombi cihazlarında yaptığımız bakım çeşitleri şu şekildedir;

 • Kombi sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrolu sağlanır.
 • Kombinizin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir.
 • Kombi tozlanma durumu kontrol edilir.
 • Cihazınızdaki elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol edilir.
 • Kombi baca fanı kontrol edilir ve temizlenir.
 • Kombide bulunan eski su boşaltılır
 • Kombi Brülör temizliği yapılır
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük ise hava basımı uygulanır
 • Cihazın Yanma haznesinin temizliği yapılır
 • Kombi Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir
 • Kombi Üç yollu vana sökülerek temizlenir
 • Cihaz hermetik modelse fan sökülerek temizlenir
 • Kombi Gaz ayar kontrolleri yapılır

Maktek Kombi Yetkili Servis

Maktek Kombi servis işlemlerinde ve tüm markalarda özel servis olarak İstanbul da hizmet sağlıyoruz. Şirketimiz hizmetleri yetkili servis olarak verilmemektedir. Maktek marka yeni satın alınmış kombiler için lütfen Maktek yetkili servisi üzerinden işlem yaptırmanız gerekmektedir. Kombi servis merkezimiz içinde sadece garanti kapsamı dışında kalan Maktek ve diğer marka kombi modelleri için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.

Maktek Kombi servis yeni cihazlarda montaj, kurulum, ilk kutu açılış işlemleri markanın yetkili servisinde yapılması oldukça önemlidir. Mastek kombi yetkili servis dışında yapılacak ilk işlemler cihazınızı garanti dışına sokabilmektedir. Maktek yetkili servis için internet üzerindeki müşteri servisi numaralarına ulaşabilirsiniz. Garanti kapsamı dışındaki kalmış olan Maktek kombiler için Caner servis olarak bize ulaşabilir ve özel servis desteği alabilirsiniz.

Maktek Kombi Yetkili Servis

Maktek Kombi Servis Numarası

Bir çok bölgede en aktif Maktek kombi servis firmasıyız. Maktek kombi servis numarası 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 olarak arayabilir bize ulaşarak kombi tamir onarım hizmeti alabilirsiniz. Maktek Kombi Servis randevusu alırken çağrı merkezi personelimize kombi modeli hakında bilgi vererek planlamanın daha iyi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Maktek kombi servisi ekibimiz sizlere hızlı ulaşması ve kısa sürede sorunun çözümü için gerekli tam donanımlı olara adresinize gelecektir. Firmamız servisi sonrasında neredeyse ilk günkü performansına sahip olarak çalışmaya devam edecektir.

Diğer Servis Bölgeleri

başakşehir bosch servisi
Genel

Başakşehir Bosch Servisi

Başakşehir Bosch Servisi: Ev ve iş yerlerinizde Bosch marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorununuzu çözmek için uzman teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bosch Markasına Özel Profesyonel

Halkalı Klima Servisi
Genel

Halkalı Klima Servisi

Kullandığınız klima cihazlarında olabilecek tüm arızalarda deneyimli ekiplerimiz tamir desteği vermektedir. Halkalı Klima Servisi birimlerimiz piyasada olan en iyi fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmetler sunmakta

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp