Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi

Kombi cihazlarında yeni nesil kombilere sahip olan markalardan biride Protherm cihazıdır. Protherm kombi servisi talepleri bir çok bölgeden bizlere ulaşmaktadır. Servis istek ve taleplerinizde 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 çağrı merkezinden bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Protherm Hermetik, bacalı ve yoğuşmalı kombilerde tamir hizmeti, bakım, yedek parça, yer değiştime montaj servisimiz bulunmaktadır. Protherm Kombi arızalarınızda kullanmış olduğunuz model ve markada en deneyimli teknisyenlerden servis alırsınız. Firmamız tüm müşterilerine aynı gün içinde servis sağlar.

Protherm Kombi Servisi

Evinize en yakındaki Protherm kombi servis birimlerine ulaşın.

Protherm Kombi Tamiri

Gepard Condens, Lynx Condens, Puma Condens ve diğer tüm Protherm serilerinde tamir servisimiz vardır.Protherm kombi tamiribünyemizde özel tamir onarım servis birimlerimiz bulunmaktadır. Çağrınızla beraber adresinizde kullanıdığınız kombi modelinde deneyimli teknisyenlerimiz gelmektedir.

Protherm kombi tamir isteklerinde hatlarımıza kullanıcılar tarafından benzer şikayet ve sorunları oluşmaktadır. Aşağıda listemiş olduğumuz Protherm kombi arızalarının bazılarını bulabilirsiniz.

 • Protherm kombi anakart arızası
 • Kombi neden devreye girmiyor
 • Protherm kombi error veriyor
 • F00 Protherm kalorifer gidiş suyu arızası
 • F11 Kalorifer dönüş suyu hatası tamiri
 • Protherm Elektronik ntc tamiri
 • Anakart aşırı ısınma arızası
 • Protherm F20 Aşırı Isınma arızası tamiri
 • F25 Atık gaz arıza kodu

0212 630 27 46

Protherm kombi servis kaydı için çağrı merkezi numaramızdan gün içinde ulaşabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra müşteri temsilcimiz sizleri en yakındaki ekibimize yönlendirecektir.

Protherm Kombi Servis Randevusu

Caner kombi servis firmamızdan ister randevulu istersenizde acil kombi servis talebinde bulunabilirsiniz. Protherm kombi servisi içinde tam donanıma sahip araçlarımız ve teknik kadrolarımızla aynı anda bir çok noktada sizlere ulaşıyoruz.

İstanbul Protherm kombi tamir onarım & bakım hizmetlerinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası her bölgesinde bulunuyoruz. Caner servis yetkilileri kombi cihazlarında arıza tespiti yapmadan hiç bir ürününüzü kenara atıl bırakmayınız. Bir çok kombi tamir işlemi sonrasında neredeyse ilk günkü performansına sahip olabilmektedir.

0544 807 81 76

Mobil kombi servis hattımızı arayarak kolayca servis kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sabah 09:00 akşam 20:00 saatleri arasında servis işlemleri yapılmaktadır.

Protherm Kombi Bakım

Protherm kombiler üstün kalitede kombi sistemleri olsada bakım gerekli ve mutlaka periyodik olarak yapılmalıdır. Protherm kullanıcıysanız sizde mutlaka zamanında bakımlarını aksatmadan yaptırınız. Kombi bakımı yapılmıyorsa sık sık arızaların yaşanması olası bir durumdur. Protherm kombi bakımı taleplerinizde kaliteli işçilik hizmetlerimiden yılın her günü faydalanabilirsiniz.

 • İlk işlem olarak kombi sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrolu sağlanır.
 • Kombinizin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir.
 • Kombi tozlanma durumu kontrol edilir.
 • Cihazınızdaki elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol edilir.
 • Kombi baca fanı kontrol edilir ve temizlenir.
 • Kombide bulunan eski su boşaltılır
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır
 • Kombi Brülör temizliği yapılır
 • Cihazın Yanma haznesinin temizliği yapılır
 • Kombi Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir
 • Kombi Üç yollu vana sökülerek temizlenir
 • Cihaz hermetik modelse fan sökülerek temizlenir
 • Kombi Gaz ayar kontrolleri yapılır

Protherm Kombi Bakım

Protherm Kombi Yetkili Servis

Caner teknik servis firmamız Protherm cihazları dahil tüm kombilerde özel servis olarak hizmet vermektedir. Mağazalardan bayilerden yeni satın alınmış cihazlar için lütfen Protherm yetkili servisi üzerinden hizmet almanız gereklidir. Kombi teknik servis firmamızda sadece garanti kapsamı dışında kalan Protherm ve diğer marka kombi model ve cihazlarında servis verilir.

Protherm Kombi servis için yeni ve garantili ürünlerde montaj, kurulum, ilk açılış işlemleri kesinlikle yapılmaz. Protherm merkez müşteri servisi numaralarına internet üzerinden ulaşabilir ve yetkili servis hizmeti alabilirsiniz. Garanti kapsamı dışındaki tüm Protherm kombiler için bize ulaşabilir ve hizmet alımı yapabilirsiniz.

Protherm Kombi Servis Numarası

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası ilçelerinde sizlere en yakındaki Protherm özel servis firmasıyız. 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 numaradan çağı merkezine ulaşıp kombi tamir onarım hizmeti alabilirsiniz. Protherm Kombi Servis randevusu alırken çağrı merkezi personelimize kombi modeli hakında bilgi veriniz. Protherm kombi servisi ekibimiz sizlere hızlı ulaşması ve kısa sürede sorunun çözümü için gerekli tüm bilgileri iletiniz.

Diğer Servis Bölgeleri

başakşehir bosch servisi
Genel

Başakşehir Bosch Servisi

Başakşehir Bosch Servisi: Ev ve iş yerlerinizde Bosch marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorununuzu çözmek için uzman teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bosch Markasına Özel Profesyonel

Halkalı Klima Servisi
Genel

Halkalı Klima Servisi

Kullandığınız klima cihazlarında olabilecek tüm arızalarda deneyimli ekiplerimiz tamir desteği vermektedir. Halkalı Klima Servisi birimlerimiz piyasada olan en iyi fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmetler sunmakta

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp