Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Siemens Servisi

Siemens tamir onarım merkezimizde tüm seri beyaz eşyalarda hizmetimiz vardır. Siemens beyaz eşya servisi kaydınızı 0212 630 27 46 ve 0544 807 81 76 çağrı merkezi numaralarımızdan hemen yapabilirsiniz. Siemens buzdolabı, çamaşır makinesi arızaları ve bulaşık makinesi sorunlarında hemen servisi vereceğiniz adrese gönderiyoruz.

Siemens Servisi

Ürünlerinde yüksek teknoloji sağlayan Siemens İstanbul da oldukça yoğun şekilde kullanıcıya sahiptir. Bu sebeple servis talebide yüksek sayıda bizlere ulaşmaktadır. Siemens arıza tespiti için birden fazla donanımlı servis aracımız her gün cihaz sahiplerine ulaşmakta ve en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Siemens Arıza Servisi

Doğru tamir onarımın yapılabilmesi için Siemens ürünlerinde hatasız ve %100 arıza tespiti yapılması gerekir. Basit ve gelişi güzel servis işlemlerinde sürekli aynı sorunları ve arızaları alırsınız. İstanbul Caner servis teknik ekiplerimiz içinde servis işlerinde en deneyimli teknisyenler görev yapar. Siemens beyaz eşya servisi için ara vermeden haftanın 6 günü aktif şekilde servis sunuyoruz. Beyaz eşya, Siemens Klima ve Ankastre ürünlerinizde nitelikli ve hızlı çözümler alırsınız.

Siemens Buzdolabı Servisi

Buzdolapları her ne kadar son derece dayanıklı olsalarda zamanla sorunlar ve arızalar çıkarabilmektedir. Tamir onarım işlerinde beyaz eşyalar arasında buzdolabı en zorlu olanıdır. Teknik konusunda da uzmanınını bulmak bazen zor olabilir. İstanbul teknik servis firmalarının bir çoğunda buzdolabı teknisyenleri bulmak da zorlaşır. Bazen buzdolabı tamiri için çamaşır veya bulaşık makinesi uzmanları bile işlem yapmaya çalışmaktadır. Siemens servisi teknik birimlerimiz içinde sadece buzdolabı ürünlerinde hizmet veren en deneyimli uzmanlarımız bulunmaktadır.

 • D enerji Siemens buzdolabı tamir servisi
 • F enerji çift kapılı buzdolabı servisi
 • A++ Siemens buzdolabı tamiri
 • Siemens derin dondurucu tamir onarımı

Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Beyaz eşyada yüksek teknoloji denince ilk akla gelecek markalardan biri Siemens olarak öne çıkar. Ürün alımlarında diğer bir çok markaya göre biraz maliyetli olsada uzun ömürlülük ve ürün kalitesi bakımından farklı cihazlardır. Çamaşır makinesi servisi kapsamında hassas işçilikle oluşan arızalar bulunur ve hatasız şekilde tamiri sağlanmaktadır. Çamaşır makineniz yıkama yapmıyorsa, kazan dönmüyorsa, su tahliye sorunları varsa, çamaşır makinesi yürüyor veya gürültülü çalışıyorsa hemen Siemens servisi arayınız.

 • 9 Kg 1200 Devir Siemens Çamaşır Makinesi Tamir Servisi
 • Siemens 10 kg 1200 Çamaşır Makinesi Servisi
 • i-dos Siemens çamaşır makinesi arıza servisi
 • Siemens kurutmalı çamaşır makinesi servisi
 • Gri Siemens çamaşır makinesi servis
 • Siemens A+ çamaşır makinesi servis

Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineleri kullanımı gün aşırı hale gelmiş bir çok hanede günden birden fazla kullanılmaktadır. Siemens bulaşık makinesi servisi bünyesinde, dijital sorunlar, makina kapağı sorunları, tahliye arızaları, sesli ve gürültülü çalışma sorunları ve diğer tüm teknik konularda çözümler üretiyoruz. Bulaşık makinenizdeki arızayı bir kaç dakika içinde buluyor ve gideriyoruz. Arıza servisi bünyesinde tüm eski veya yeni modellerde servis işlemi vardır.

 • 4 Programlı D Sınıfı Siemens bulaşık makinesi tamir servisi
 • 8 Programlı Solo Siemens bulaşık makinesi tamir servisi
 • 6 Programlı Ankastre Siemens bulaşık makinesi tamir servisi
 • 5 Programlı Siemens bulaşık makinesi tamir servisi
 • Siemens 7 programlı bulaşık makinesi tamiri
 • 3 Programlı Siemens bulaşık makinesi servis

Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Siemens Klima Servisi ve Bakım

İklimlendirme sistemleri içinde özel servis birimlerimizle Siemens cihazlarınız için sizlere ulaşıyoruz. Siemens cool fresh, inverter klima arızalarında hemen kısa sürede en doğru işçilikle hizmet veriyoruz. Siemens klima servisi ekibimiz İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe semtlerinde sizlere ulaşmaktadır. Klima arıza kaydınızı çağrı merkezi üzerinden yapmanız halinde sizlere en yakındaki klima tamircisi ekibimiz gönderilmektedir.

12000 Btu klima arızaları, Siemens S1zmx 408 modelleri tamir işlemleri, 18000 Btu, Siemens A++ klima arızaları ve diğer tüm seri cihazlar için servisimiz bulunmaktadır. Klima enerji elektrik arızaları, anakart sorunları, Siemens klima kompresör arızası, tıkalı boru sorunları, soğutmama sorunları, su akıtması ses ve gürültü problemleri dahil tüm sorunlarına bakıyoruz. Siemens servisi bünyemizde tüm klima cihazları için periyodik bakım servisimizde bulunmaktadır.

Siemens Klima Servisi ve Bakım

En Yakın Siemens Servis Numarası

Uzaklardan servis çağırmak yerine bölgenizde sizin konumunuza yakın teknik servisimizle çalışın. Siemens servisi randevusu almak için 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 çağrı merkezi numaralarından bize ulaşınız. Teknik servisimizde her tür arızanın çözümü mevcuttur. Garantili işçilik kaliteli hizmet ve en uygun fiyatlarla Servis alın..

It seems we can't find what you're looking for.

İstanbul Teknik Servis Hizmetleri

Her marka beyaz eşya tamiri, klima & kombi onarım ve bakım işlerinizde bize ulaşın.

Arıza Servisi İstanbul

7/24 Çağrı Merkezi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
(0212) 630 27 46
Servis AraWhatsApp