Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Alarko Kombi Servisi

Alarko kombi servisi

Günümüzde hanelerde en çok tercih edilenlerden biri Alarko kombi olmaktadır. Alarko kombi servisi olarak adresinize gelerek yapacağımız işlemlerin tümü garantili olarak yapılmaktadır. İstanbul merkezli çalışan Caner servis firma ekiplerimiz kalifiyeli kadrosu ile arızaların kaynağını tespit ederek kaliteli işçilik ve orijinal yedek parçalar ile müdahale etmektedir. İstanbul Alarko kombi servis teknik kadromuz sektörde uzun yıllardır aktif olarak hizmet vermekte ve kaliteli işçilik sunmaktadır.

Alarko kombi cihazlarınız için yerinden sökmeden tamir onarım hizmeti veriyoruz. Alarko kombi servis telefon numarası 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 hatlarımızdan gün içinde bizlere kolayca ulaşarak aciliyet durumunuza göre aynı gün adresinize servis imkanı sağlanır. Nitelikli servis desteği alarak arızaların tekrar edilmeyecek şekilde onarılması oldukça önemlidir.

Alarko Kombi Servisi

Evinize en yakındaki Alarko kombi servis birimlerine ulaşın.

Alarko Kombi Tamiri

Alarko kombi servisi kayıt için bizleri aradığınızda teknik ekibimiz telefonda tüm detayları öğrenerek sizlere tam donanımlı araçlar ile adresinize geliyoruz.Bazı arıza ve sorunlar kolayca giderilirken kimi arızalar özel teknolojik cihazlar ile işlem yapılması gerekebilmektedir.Alarko kombi servisi tüm serilerde deneyimli teknisyenlerimiz sizlere en iyi tamir çözümleri için hizmet sağlamaktadır.

Alarko kombi tamir merkezi olarak ihtiyaç olması durumunda haftanın 7 günü hizmet verilir.Kombinizde beklenmedik tüm arıza ve servis ihtiyacı isteğe durumlarda bizden destek alabilirsiniz.Teknik servisimize İstanbul ilçelerinde gelen arıza kayıtları genelde aşağıdaki gibidir.Alarko Kombi ürünleriniz için arıza tespit, tamir & onarım, kombi bakımı ve parça değişimi içinde Caner servis firmamıza ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

 • Alarko kombi anakart arızası
 • Alarko kombi error veriyor
 • Alarko kombi Fan Arızası
 • Alarko kombi İletme evresi hata kodu
 • Alarko kombi Alev Sönüyor Arızası
 • Alarko kombi Emniyet Sensörü Arızası
 • Alarko kombi Yetersiz İyon arızaları
 • Alarko kombi Emniyet Termostatı Arızası

Alarko Kombi Servis Randevusu

Alarko kombide en kapsamlı teknik desteği Caner servis firmamızdan alacağınızdan emin olabilirsiniz. Kombiler oldukça özel ve hassas cihazlar olup hem cihaz sağlığı hemde sizlerin güvenliği için mutlaka sadece profesyonel kombi servis desteği alınız. Alarko kombi servisi uzman teknisyenleri dışında yetkin olmayan kişilerin cihazlarda müdahale etmemesi gerekir.

Alarko bacalı, Hermetik ve yoğuşmalı tüm ürünlerinde en deneyimli kombi teknisyenleri ile adresinize gelerek kombi cihazlarınızı sökmeden yerinde tamir ediyoruz.Servis taleplerinizi gün içinde iletebileceğiniz gibi çalışan kombi sahipleri hafta sonu veya akşam saatleri içinde kombi servis randevusu oluşturabilir. İstanbul Alarko kombi tamir onarım & bakım işlerinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerine ve mahallelerinde sizlere hizmet veriyoruz. Firmamız yetkilileri kombi cihazlarında arıza tespiti yapmadan hiç bir ürününüzü boşa çıkarmayınız.

Alarko Kombi Bakım

Periyodik bakımı yapılmayan kombilerde arızası ortaya çıkabilir ve sizleri zor durumda bırakabilir. Alarko kombi servis bölümünde çalışan uzmanların ortak tavsiyesi her yıl iki defa kombi bakımı yapılması olup minimum bir kere aksatılmadan kombi bakımı gereklidir. Alarko kombi servisi 7 gün 24 saat iletişime geçerek en iyi servis desteğini güvenilir kişilerden alabilirsiniz. Günün erkan saatlerinde ulaşan servis kaydı için bekletmeden aynı gün içinde servis gönderilir.

Alarko kombi bakımı için 2022-2023 yılı içinde piyasadaki en ekonomik ve uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vermekteyiz.

 • Alarko kombi sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrolu sağlanır.
 • Kombinizin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir.
 • Kombi tozlanma durumu kontrol edilir.
 • Cihazın Yanma haznesinin temizliği yapılır
 • Kombi Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir
 • Kombi Üç yollu vana sökülerek temizlenir
 • Cihaz hermetik modelse fan sökülerek temizlenir
 • Cihazınızdaki elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol edilir.
 • Kombi baca fanı kontrol edilir ve temizlenir.
 • Kombide bulunan eski su boşaltılır
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır
 • Kombi Brülör temizliği yapılır
 • Kombi Gaz ayar kontrolleri yapılır

Alarko Kombi Yetkili Servis

Yeni alınan Alarko kombiler, garantisi devam eden Alarko kombi için lütfen Alarko yetkili servisi üzerinden işlem yapmalısınız. Alarko kombi cihaz ve ürünleri için firmamız yetkili servis hizmeti sağlamaz. Caner servis kombi servisi işlemleri için sizlere özel kombi servisi olarak müşterilerimize sağlanmaktadır. Sadece garanti süresini tamamlamış yada garanti kapsamı dışında cihalar için servis veriyoruz. Kombi servisimizde garantisi olmayan Alarko ve diğer marka kombi model ve cihazlarında servis verilir.

Alarko kombi servis hizmetleri kapsamında sıfır ve garantili cihazlarda kurulum işlemlerini yetkili servisi tarafından yapılması önemlidir. Alarko merkez müşteri servisi numaralarına internet siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Garanti kapsamı dışında yada kapsam dışı kalmış olan tüm Alarko marka kombi cihazları için bize ulaşabilir ve aynı gün servis talep edebilirsiniz.

Alarko Kombi Servis Numarası

Alarko Kombi Servis Numarası

Alarko kombi servis numarası 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 olmaktadır. Çağrı merkezi numaralarından ulaşarak kombi tamir onarım hizmetini aynı gün alabilirsiniz. Yıllardır bu sektörde olan Caner servis saha da bulunan onlarca ekip araçları ile gün içerisinde adreslere ulaşarak tamir & onarım hizmetleri verir. Alarko kombi servisi ekibimiz sizlere ulaşması ve kısa sürede arızanın kesin çözümü için gerekli bilgileri iletiniz. Alarko kombi Servis randevusu alırken çağrı merkezi personelimize kombi arızası hakkında kısa bir bilgi veriniz.

0212 630 27 46

Alarko kombi servis kaydı için çağrı merkezi numaramızdan gün içinde ulaşabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra müşteri temsilcimiz sizleri en yakındaki ekibimize yönlendirecektir.

0544 807 81 76

Mobil kombi servis hattımızı arayarak kolayca servis kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sabah 09:00 akşam 20:00 saatleri arasında servis işlemleri yapılmaktadır.

Alarko Kombi Servis Bölgeleri

Alarko bölgesinde arızalı kombi cihazlarınızın tamiri için bizi hemen arayın. Bölgenizin kombi servisi olarak aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Diğer Servis Bölgeleri

başakşehir bosch servisi
Genel

Başakşehir Bosch Servisi

Başakşehir Bosch Servisi: Ev ve iş yerlerinizde Bosch marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorununuzu çözmek için uzman teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bosch Markasına Özel Profesyonel

Halkalı Klima Servisi
Genel

Halkalı Klima Servisi

Kullandığınız klima cihazlarında olabilecek tüm arızalarda deneyimli ekiplerimiz tamir desteği vermektedir. Halkalı Klima Servisi birimlerimiz piyasada olan en iyi fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmetler sunmakta

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp