Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Auer Kombi Servisi

Auer kombi servisi

Auer kombi çok sık kullanılan bir kombi markası olmamasından ötürü servisi zor bulunur. Auer kombi servisi için ayrıcalıklı bir bilgi ve deneyim olması gerekmesinden ötürü profesyonel birimlerimiz ivedi çözümler sağlar. Kombi cihazlarınızda oluşacak problemler çözümü için Caner servis olarak firmamız ile iletişime geçerek tamir, onarım ve bakım ihtiyaçlarınızı servis numarası 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 ile ulaşabilirsiniz.

Auer kombi servisi arayışınızda Auer marka kombilerde oluşabilecek arızalar için teknik destek alabilirsiniz. Karşılaşılabilecek tüm arızalar için hazırlıklı gelen ekiplerimiz tümünü aynı gün çözümleyebilmektedir. Auer Kombi Hermetik, bacalı ve yoğuşmalı olarak tüm cihazlarda tamir & onarım, bakım, yedek parça hizmetlerini garantili olarak alabilirsiniz.

Auer Kombi Servisi

Evinize en yakındaki Auer kombi servis birimlerine ulaşın.

Auer Kombi Tamiri

Caner servis olarak garantili kombi tamiri hizmetleri verilerek müşterilerimizin uzun süre sorunsuz kullanımını sağlıyoruz. Auer kombi tamiri için günümüz modelleri ve eski tip seriler dahil tümünde teknik destek sağlanarak %100 performanslı çalışacak şekilde düzenlemeler yapılmaktadır.

Caner servis olarak tecrübemiz ile aşağıda listelemiş olduğumuz Auer kombi arızalarının bazılarını bulabilirsiniz.

 • Auer kombi anakart arızası
 • Kombi neden devreye girmiyor
 • Auer kombi error veriyor
 • Auer kombi patlatmalı çalışıyor
 • Auer düşük voltaj arızası
 • Auer OC hatası tamiri
 • Auer Elektronik ntc tamiri
 • Anakart aşırı ısınma arızası
 • Auer kombi bakım & tamir & onarım

Auer kombi cihazlarında oluşabilecek arızalar genel olarak birbirine benzemektedir. Auer kombi arızalarında profesyonel destek alabilir ve tüm arızlarda çözüm odaklı hareket ederek kısa sürede kaldırabiliriz.

Auer Kombi Tamiri

Auer Kombi Servis Randevusu

Tüm Auer kombi cihazları tamir edilebilir olduğunu unutmamalı ve sadece arıza tespiti için de bizlere ulaşabilirsiniz. Arızaya geçen hiç bir kombi cihazı çöp olarak değerlendirilmemelidir. Oluşabilecek tüm arızalar firmamız tarafından uzmanlıkla giderilerek rahat kullanımın önü açılmaktadır.

Kombilerinizden %100 verim almak ve yüksek faturalarla karşılaşmamak için hemen Auer kombi servis randevusu oluşturabilirsiniz. Adresinize gelen Caner servis birimleri kombi cihazlarınıza arıza tespiti özenle yapılarak asla tahmini işlem uygulanmaz. İstanbul merkezli çalışan şirketimiz onlarca ekip araçları ile sizlere en uygun vakitte adresinize gelmektedir.

 

0212 630 27 46

Auer kombi servis kaydı için çağrı merkezi numaramızdan gün içinde ulaşabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra müşteri temsilcimiz sizleri en yakındaki ekibimize yönlendirecektir.

Auer Kombi Bakımı

Kombi cihazlarında marka yada model fark etmeksizin bakım ihtiyacı olduğu bilinmelidir. Ansızın ortaya çıkacak arızalar yada maliyeti oldukça yüksek çıkacak arızalar ile karşılaşmamak adına yılda en az 1 kere bakım yapılmalıdır. Her marka kombi cihazından bakım işlemleriğ standart olmayıp markaya özel çalışmalarda gerekebilmektedir. Caner servis olarak Auer kombi bakım için adresine ulaştığımızda cihazınızda yaptığımız kontroller;

 • Kombi sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrolu sağlanır.
 • Kombinizin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir.
 • Kombi iç aksan tozlanma durumu kontrol edilir.
 • Cihazınızdaki elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol edilir.
 • Kombi baca fanı kontrol edilir ve temizlenir.
 • Kombide bulunan eski su boşaltılır ve yenisi eklenir.
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır
 • Kombi Brülör temizliği yapılır
 • Cihazın Yanma haznesinin temizliği yapılır
 • Kombi Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir
 • Kombi Üç yollu vana sökülerek temizlenir
 • Cihaz hermetik modelse fan sökülerek temizlenir
 • Kombi Gaz ayar kontrolleri yapılır

Auer Kombi Bakımı

Auer Kombi Yetkili Servis

Caner servis olarak Auer kombi cihazlarına özel servis olarak hizmet verilmektedir. Yeni satın alınmış Auer kombi için lütfen Auer yetkili servisi üzerinden işlem yapmanız gerekmektedir. Caner servis olarak garanti kapsamı dışında olan kombilere müdahale edilmektedir. 10 yıldan fazla süredir kombi servisi hizmetlerini sayısız müşterimize en iyi kalitede sağlıyoruz.

Sıfır alınan cihazlar için montaj ve kurulum için özel servisleri değil Auer yetkili servise ulaşarak garanti süresinin de başlatılmasını sağlarsınız. Auer kombi servis garanti kapsamına alınması için yetkili servis numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm özel servis ihtiyaçlarınızda profesyonel çözümler için destek firmamız tarafından verilmektedir.

Auer Kombi Yetkili Servis

Auer Kombi Servis Numarası

Auer servis için profesyonellerden hizmet alarak süreci en iyi şekilde yönetebilir ve arızaların tekrarının yaşanmamasını sağlayabilirsiniz. Auer kombi servis numarası 0544 807 81 76 yada 0212 630 27 46 olmakta olup hemen ulaşarak kombi tamir, bakım, onarım hizmetleri alabilirsiniz.

İstanbul bölge servisi olarak firmamız tüm Anadolu yakasının ve Avrupa yakasının Auer özel servis firması olarak bütün modellerde hizmet tam donanımlı olarak verilmektedir. Auer kombi servisi ekibimiz sizlere hızlı ulaşması ve kısa sürede sorunun çözümü için gerekli tüm bilgileri iletmelisiniz.

Ticari işletmeler ve yaşam alanlarında kombi arızaları sizleri sıkıntıya sokabilmektedir. Randevu usulü çalışan şirketimiz İstanbul ilçelerinde acil olarak hizmet verebilmektedir. İşlerinizin aksamaması ve kombinizin çalışır hale gelmesi için hemen bizleri arayabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz.

0544 807 81 76

Mobil kombi servis hattımızı arayarak kolayca servis kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sabah 09:00 akşam 20:00 saatleri arasında servis işlemleri yapılmaktadır.

Auer Kombi Servis Bölgeleri

Auer bölgesinde arızalı kombi cihazlarınızın tamiri için bizi hemen arayın. Bölgenizin kombi servisi olarak aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Diğer Servis Bölgeleri

başakşehir bosch servisi
Genel

Başakşehir Bosch Servisi

Başakşehir Bosch Servisi: Ev ve iş yerlerinizde Bosch marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorununuzu çözmek için uzman teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bosch Markasına Özel Profesyonel

Halkalı Klima Servisi
Genel

Halkalı Klima Servisi

Kullandığınız klima cihazlarında olabilecek tüm arızalarda deneyimli ekiplerimiz tamir desteği vermektedir. Halkalı Klima Servisi birimlerimiz piyasada olan en iyi fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmetler sunmakta

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp