Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

ECA kombi servisi

ECA kombi servisi

Kombiniz E.C.A ve arızasıvarsa iligli markada uzman teknisyenimizle hemen geliyor ve sorunu kısa sürede gideriyoruz. E.C.A kombi servisi için tüm bölgelerden bizlere 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 numaralardan ulaşabilir arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

E.C.A Kombilerde Hermetik, bacalı ve yoğuşmalı tüm kombi modellerinde tamir hizmeti, bakım, yedek parça desteğimiz vardır. E.C.A Kombi cihazlarında arıza tespit, tamir & onarım, kombi bakımı ve parça değişimi tecrübeli uzmanlarımızla en uygun fiyatlarla sizlere sağlanmaktadır.

E.C.A Kombi Servisi

Evinize en yakındaki E.C.A kombi servis birimlerine ulaşın.

E.C.A Kombi Tamiri

Confeo Premix, Proteus Premix, Calora Premix, Citius Premix kombi serilerinin tümünde tamir servisi sağlıyoruz.E.C.A kombi tamiri için günümüz modelleri ve eski tip seriler dahil tümünde servisimizi arayabilirsiniz. Arızası her ne olursa olsun tüm kombi sorunlar için bize ulaşın.

E.C.A kombi tamir talepleriniz için hatlarımıza kullanıcılar tarafından benzer şikayet ve sorunlar sıkça ulaşmaktadır. Aşağıda listemiş olduğumuz E.C.A kombi arızalarının bazılarını bulabilirsiniz.

 • E.C.A kombi anakart arızası
 • Kombi neden devreye girmiyor
 • E.C.A kombi error veriyor
 • F0 E.C.A düşük voltaj arızası
 • Eca OC hatası tamiri
 • E.C.A Elektronik ntc tamiri
 • Anakart aşırı ısınma arızası
 • E.C.A CC tamiri
 • F1 Kombi tamiri

E.C.A Kombi Tamiri

E.C.A Kombi Servis Randevusu

Evlerde ve ticari mekanlarda kullanılamakta olan E.C.A kombi ürünleri için firmamızdan servis randevusunu hemen şimdi alabilirsiniz. E.C.A kombi servisi için hiç bir müşterimizi bekletmiyor ve kısa sürede servis gönderiyoruz. İster hemen isterseniz müsait olduğunuz saat dilimlerinde servis kaydı yapabilmektesiniz.

İstanbul E.C.Akombi servis tamir onarım & bakım hizmetlerinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası her bölgesinde bulunuyoruz. Caner servis yetkilileri kombi cihazlarında arıza tespiti yapmadan hiç bir cihazınızı kenara atıl bırakmayınız. Nitelikli işçilikle kombi tamir işlemi sonrasında neredeyse ilk günkü performansına sahip olabilmektedir.

0212 630 27 46

E.C.A kombi servis kaydı için çağrı merkezi numaramızdan gün içinde ulaşabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra müşteri temsilcimiz sizleri en yakındaki ekibimize yönlendirecektir.

E.C.A Kombi Bakım

E.C.A ülkemizde kombi cihazları yılladır kullanılan ve günvenilen markaların arasında gelmektedir. Marka her ne kadar sağlam ürünlere ve dayanıklı kombilere sahip olsa da kombi bakımı mutlaka yapılmalıdır. Önerimiz mutlaka yılda en az 1 kere de olsa E.C.A kombinize bakım yaptırmanızdır. E.C.A kombi bakımı için yaz kış yılın 365 günü aralıksız müşterilerimize hizmet veriyoruz.

 • İlk işlem olarak kombi sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrolu sağlanır.
 • Kombinizin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir.
 • Kombi tozlanma durumu kontrol edilir.
 • Cihazınızdaki elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol edilir.
 • Kombi baca fanı kontrol edilir ve temizlenir.
 • Kombide bulunan eski su boşaltılır
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır
 • Kombi Brülör temizliği yapılır
 • Cihazın Yanma haznesinin temizliği yapılır
 • Kombi Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir
 • Kombi Üç yollu vana sökülerek temizlenir
 • Cihaz hermetik modelse fan sökülerek temizlenir
 • Kombi Gaz ayar kontrolleri yapılır

E.C.A Kombi Bakım

E.C.A Kombi Yetkili Servis

Firmamız ECA kombiler için yetkili servis hizmeti vermez, sadece kombi özel servis hizmeti sağlamaktadır. E.C.A bayilerinden yeni satın alınmış kombiler için lütfen E.C.A yetkili servisi üzerinden işlem yapınız. Kombi servis merkesimiz içinde sadece garanti kapsamı dışında kalan E.C.A ve diğer marka kombi model ve cihazlarında servis verilir.

E.C.A Kombi servis için sıfır ve garantili cihazlarda montaj, kurulum, ilk kutu açılış işlemleri bizim tarafımızdan kesinlikle yapılmaz. E.C.A yetkili servis için internet üzerindeki müşteri servisi numaralarına ulaşıp aramanız gereklidir. Garanti kapsamı dışındaki tüm E.C.A kombiler için bize ulaşabilir ve hizmet alımı yapabilirsiniz.

 

0544 807 81 76

Mobil kombi servis hattımızı arayarak kolayca servis kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sabah 09:00 akşam 20:00 saatleri arasında servis işlemleri yapılmaktadır.

E.C.A Kombi Servis Numarası

İstanbul Anadolu yakasının ve Avrupa yakasının E.C.A özel servis bölge firmasıyız. 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 numaradan çağı merkezine ulaşıp kombi tamir onarım hizmeti alabilirsiniz. E.C.A Kombi Servis randevusu alırken çağrı merkezi personelimize kombi modeli hakında bilgi veriniz. E.C.A kombi servisi ekibimiz sizlere hızlı ulaşması ve kısa sürede sorunun çözümü için gerekli tüm bilgileri iletiniz.

E.C.A Kombi Servis Bölgeleri

E.C.A bölgesinde arızalı kombi cihazlarınızın tamiri için bizi hemen arayın. Bölgenizin kombi servisi olarak aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Diğer Servis Bölgeleri

başakşehir bosch servisi
Genel

Başakşehir Bosch Servisi

Başakşehir Bosch Servisi: Ev ve iş yerlerinizde Bosch marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorununuzu çözmek için uzman teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bosch Markasına Özel Profesyonel

Halkalı Klima Servisi
Genel

Halkalı Klima Servisi

Kullandığınız klima cihazlarında olabilecek tüm arızalarda deneyimli ekiplerimiz tamir desteği vermektedir. Halkalı Klima Servisi birimlerimiz piyasada olan en iyi fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmetler sunmakta

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp