Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Arçelik Kombi Servisi

Arçelik kombi servisi

Ülkemizde Arçelik marka kombi oldukça fazla olarak kullanılmaktadır. Arçelik kombi servisi arayışınızda Caner servis olarak firmamız ile iletişime geçerek tamir, onarım ve bakım ihtiyaçlarınızı servis numarası 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 ile ulaşabilirsiniz. Arçelik marka kombilerde oluşabilecek arızalar için teknik destek alabilirsiniz.

Arçelik Kombi cihazlarında servis hizmeti verirken işinde uzman ekip ve tüm donanıma sahip araçlar ile adresinize geliyoruz. Karşılaşılabilecek tüm arızalar için hazırlıklı gelen ekiplerimiz tümünü aynı gün çözümleyebilmektedir.Arçelik Kombi Hermetik, bacalı ve yoğuşmalı olarak tüm cihazlarda tamir & onarım, bakım, yedek parça hizmetlerini garantili olarak alabilirsiniz.

Arçelik Kombi Servisi

Evinize en yakındaki Arçelik kombi servis birimlerine ulaşın.

Arçelik Kombi Tamiri

Arçelik marka kombilerde genelde benzer şikayet ve sorunlar ile karşılaşılmaktadır.Arçelik kombi arızalarında profesyonel destek alabilir ve tüm arızlarda çözüm odaklı hareket ederek kısa sürede kaldırabiliriz. Arçelik kombi tamiri için günümüz modelleri ve eski tip seriler dahil tümünde servis hizmeti sağlıyoruz. Caner servis olarak garantili kombi tamiri hizmetleri verilerek müşterilerimizin uzun süre sorunsuz kullanımını sağlıyoruz.

Caner servis olarak tecrübemiz ile aşağıda listelemiş olduğumuz Arçelik kombi arızalarının bazılarını bulabilirsiniz.

 • Arçelik kombi anakart arızası
 • Kombi neden devreye girmiyor
 • Arçelik kombi error veriyor
 • F0 Arçelik düşük voltaj arızası
 • Arçelik OC hatası tamiri
 • Arçelik Elektronik ntc tamiri
 • Anakart aşırı ısınma arızası
 • Arçelik CC tamiri
 • F1 Arçelik tamiri

Arçelik Kombi Tamiri

Arçelik Kombi Servis Randevusu

Ticari işletmeler ve yaşam alanlarında kombi arızaları sizleri sıkıntıya sokabilmektedir. Randevu usulü çalışan şirketimiz İstanbul ilçelerinde acil olarak hizmet verebilmektedir. İşlerinizin aksamaması ve kombinizin çalışır hale gelmesi için hemen bizleri arayabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz. Tüm Arçelik kombi cihazları tamir edilebilir olduğunu unutmamalı ve sadece arıza tespiti için de bizlere ulaşabilirsiniz.

Arçelik kombi servis randevusu için bizlere ulaştığınızda en kısa sürede servis ekiplerimiz adresinize ulaşacaktır. Caner servis olarak kombi cihazlarınıza arıza tespiti özenle yapılarak asla tahmini işlem uygulanmaz. Arçelik kombi servis randevusu alabilir ve müsaitlik durumunuza göre gündüz evde bulunmayan müşterilerimiz akşam saatleri yada hafta sonu içinde servis randevusu alabilirler.

Arçelik Kombi Bakım

Arçelik kombiler model fark etmeksizin tüm kombilere bakım yapılmalı ve çeşitli kontrol, gaz, su değişimi gibi kontrollerden geçmelidir. Piyasada olan tüm kombi cihazları yılda en az 1 kere periyodik olarak bakım yapılması gerekmektedir. Arçelik kombi bakımı için piyasadaki en iyi fiyaltar ile en kaliteli hizmet verilmektedir. Caner servis olarak Arçelik kombi bakım için adresine ulaştığımızda cihazınızda yaptığımız kontroller;

 • Kombi sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrolu sağlanır.
 • Kombinizin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir.
 • Kombi iç aksan tozlanma durumu kontrol edilir.
 • Cihazınızdaki elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol edilir.
 • Kombi baca fanı kontrol edilir ve temizlenir.
 • Kombide bulunan eski su boşaltılır ve yenisi eklenir.
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır
 • Kombi Brülör temizliği yapılır
 • Cihazın Yanma haznesinin temizliği yapılır
 • Kombi Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir
 • Kombi Üç yollu vana sökülerek temizlenir
 • Cihaz hermetik modelse fan sökülerek temizlenir
 • Kombi Gaz ayar kontrolleri yapılır

Arçelik Kombi Yetkili Servis

Garanti süresi devam eden cihazlara mutlaka Arçelik kombi yetkili servis tarafından müdahale edilmesi gerekmektedir. Arçelik bayilerinden yeni satın alınmış kombiler için lütfen Arçelik yetkili servisi üzerinden işlem yapınız. Caner servis olarak garanti kapsamı dışında olan kombilere müdahale edilmektedir. 10 yıldan fazla süredir kombi servisi hizmetlerini sayısız müşterimize en iyi kalitede sağlıyoruz.

Arçelik Kombi servis sıfır aldıysanız montaj ve kurulum için özel servisleri değil Arçelik yetkili servise ulaşarak garanti süresinin de başlatılmasını sağlarsınız. Arçelik yetkili servis için internet sitelerinden müşteri hizmetleri numaralarına ulaşıp aramanız gereklidir. Garanti kapsamında olmayan tüm Arçelik kombi için özel servis firmamıza ulaşabilir ve hizmet alımı yapabilirsiniz.

Arçelik Kombi Servis Numarası

Arçelik Kombi Servis Numarası

İstanbul bölge servisi olarak firmamız tüm Anadolu yakasının ve Avrupa yakasının Arçelik özel servis firması olarak hizmet verilmektedir. Arçelik kombi servis numarası 0544 807 81 76 yada 0212 630 27 46 ulaşarak çağrı merkezine ulaşıp kombi tamir, bakım, onarım hizmetleri alabilirsiniz. Arçelik kombi servisi ekibimiz sizlere hızlı ulaşması ve kısa sürede sorunun çözümü için gerekli tüm bilgileri iletmelisiniz. Profesyonellerden hizmet alarak süreci en iyi şekilde yönetebilir ve arızaların tekrarının yaşanmamasını sağlayabilirsiniz.

0212 630 27 46

Arçelik kombi servis kaydı için çağrı merkezi numaramızdan gün içinde ulaşabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra müşteri temsilcimiz sizleri en yakındaki ekibimize yönlendirecektir.

0544 807 81 76

Mobil kombi servis hattımızı arayarak kolayca servis kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sabah 09:00 akşam 20:00 saatleri arasında servis işlemleri yapılmaktadır.

Arçelik Kombi Servis Bölgeleri

Arçelik bölgesinde arızalı kombi cihazlarınızın tamiri için bizi hemen arayın. Bölgenizin kombi servisi olarak aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Diğer Servis Bölgeleri

başakşehir bosch servisi
Genel

Başakşehir Bosch Servisi

Başakşehir Bosch Servisi: Ev ve iş yerlerinizde Bosch marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorununuzu çözmek için uzman teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bosch Markasına Özel Profesyonel

Halkalı Klima Servisi
Genel

Halkalı Klima Servisi

Kullandığınız klima cihazlarında olabilecek tüm arızalarda deneyimli ekiplerimiz tamir desteği vermektedir. Halkalı Klima Servisi birimlerimiz piyasada olan en iyi fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmetler sunmakta

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp