Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Bosch kombi servisi

Bosch kombi servisi

Üstün kalitede cihazlara sahip olan Bosch için nitelikli servis çözümleri hizmeti verilmektedir. Bosch kombi servisi günün her saati iletişime geçerek en iyi desteği güvenilir şekilde alabilirsiniz. Bosch kombi servis numarası 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 hatlarımızdan gün içinde bizlere kolayca ulaşarak aciliyet durumunuza göre aynı gün servis imkanı sağlanır. Erken saatlerde ulaşan servis kaydı için bekletmeden aynı gün içinde servis gönderilir.

Kombi cihazlarınız için yerinden sökmeden tamir onarım hizmeti veriyoruz. Bosch bacalı, Hermetik ve yoğuşmalı tüm ürünlerinde en deneyimli kombi teknisyenleri ile adresinize gelerek kombi cihazlarınızı sökmeden yerinde tamir ediyoruz. İstanbul Bosch kombi servis teknik birimde çalışan ekiplerimiz sektörde uzun yıllardır aktif olarak hizmet vermekte ve kaliteli orijinal yedek parça kullanmaktadır.Bosch Kombi ürünleriniz için arıza tespit, tamir & onarım, kombi bakımı ve parça değişimi içinde Caner servis firmamıza ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Bosch Kombi Servisi

Evinize en yakındaki Bosch kombi servis birimlerine ulaşın.

Bosch Kombi Tamiri

Bazı arıza ve sorunlar kolayca giderilirken kimi arızalar özel teknolojik cihazlar ile işlem yapılması gerekebilmektedir.Bosch kombi servisi tüm serilerde deneyimli teknisyenlerimiz sizlere en iyi tamir çözümleri için hizmet sağlamaktadır. Bosch kombi tamir merkezi olarak ihtiyaç olması durumunda haftanın 7 günü hizmet verilir.

Kombinizde beklenmedik tüm arıza ve servis ihtiyacı isteye durumlarda bizden destek alabilirsiniz.Bosch kombi servisi kayıt için bizleri aradığınızda teknik ekibimiz telefonda tüm detayları öğrenerek sizlere donanımlı olarak adresinize geliyoruz. Teknik servisimize İstanbul ilçelerinde gelen arıza kayıtları genelde aşağıdaki gibidir.

 • Bosch kombi anakart arızası
 • Bosch kombi error veriyor
 • Bosch İletme evresi hata kodu
 • Bosch Alev Sönüyor Arızası
 • Bosch Fan Arızası
 • Bosch Emniyet Sensörü Arızası
 • Bosch Yetersiz İyon arızaları
 • Bosch Emniyet Termostatı Arızası

Bosch Kombi Servis Randevusu

Kombiler oldukça özel ve hassas cihazlar olup hem cihaz sağlığı hemde sizlerin güvenliği için mutlaka profesyonel kombi servis desteği alınız. Bosch kombi cihazları oldukça pahalı ürünler olması ve arıza durumlarında da ekstra ücretler çıkmaması için Caner servis olarak bize ulaşabilirsiniz. Bosch kombi servisi uzman teknisyenleri dışında yetkin olmayan kişilerin cihazlarda müdahale etmemesi gerekir.

Servis taleplerinizi gün içinde iletebileceğiniz gibi çalışan kombi sahipleri hafta sonu veya akşam saatleri içinde kombi servis randevusu oluşturabilir. İstanbul Bosch kombi tamir onarım & bakım işlerinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerine ve mahallelerinde sizlere hizmet veriyoruz. Firmamız yetkilileri kombi cihazlarında arıza tespiti yapmadan hiç bir ürününüzü boşa çıkarmayınız. Kombide en kapsamlı teknik desteği Caner servis firmamızdan alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bosch Kombi Bakım

Bosch kombi cihazları üstün kalitede cihazlar olduğu kadarıylada maliyetli ürünlerdir. Bosch kombi servis uzmanlarının ortak tavsiyesi her yıl iki defa kombi bakımı yapılması yönünde olup minimum 1 kere aksatılmadan kombi bakımı ise şarttır. Bakım yapılmayan kombilerde arıza ansızın ortaya çıkabilir ve sizleri zor durumda bırakabilir. Bosch kombi bakımı için 2022-2023 yılı içinde piyasadaki en ekonomik ve uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vermekteyiz.

 • Bosch kombi sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrolu sağlanır.
 • Kombinizin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir.
 • Kombi tozlanma durumu kontrol edilir.
 • Cihazınızdaki elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol edilir.
 • Kombi baca fanı kontrol edilir ve temizlenir.
 • Kombide bulunan eski su boşaltılır
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır
 • Kombi Brülör temizliği yapılır
 • Cihazın Yanma haznesinin temizliği yapılır
 • Kombi Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir
 • Kombi Üç yollu vana sökülerek temizlenir
 • Cihaz hermetik modelse fan sökülerek temizlenir
 • Kombi Gaz ayar kontrolleri yapılır

Bosch Kombi Bakım

Bosch Kombi Yetkili Servis

Bosch kombi cihaz ve ürünleri için firmamız yetkili servis hizmeti sağlamaz. Firmamızdaki kombi servisi işlemleri için sizlere özel kombi servisi olarak müşterilerimize sağlanmaktadır. Sadece garanti süresini tamamlamış yada garanti kapsamında olmayan cihalar için servis veriyoruz. Yeni alınan Bosch kombiler, garantisi devam eden Bosch kombi için lütfen Bosch yetkili servisi üzerinden işlem yapınız. Kombi servisimizde sadece garantisi olmayan Bosch ve diğer marka kombi model ve cihazlarında servis verilir.

Bosch kombi servis hizmetleri kapsamında sıfır ve garantili cihazlarda montaj, ilk açılış işlemlerini yetkili servisi tarafından yapılması oldukça önemlidir. Bosch merkez müşteri servisi numaralarına internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Garanti dışındaki tüm Bosch marka cihazlar için bize ulaşabilir ve aynı gün servis talep edebilirsiniz.

Bosch Kombi Yetkili Servis

Bosch Kombi Servis Numarası

Profesyonel olarak yıllardır bu sektörde olan Caner servis saha da bulunan onlarca ekip araçları ile gün içerisinde onlarda adrese ulaşarak tamir & onarım hizmetleri verir. 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 nolu çağı merkezi numaralarından bizlere ulaşarak kombi tamir onarım hizmeti alabilirsiniz. Bosch kombi Servis randevusu alırken çağrı merkezi personelimize kombi modeli hakında bilgi veriniz. Bosch kombi servisi ekibimiz sizlere ulaşması ve kısa sürede arızanın kesin çözümü için gerekli tüm bilgileri iletiniz.

0212 630 27 46

Bosch kombi servis kaydı için çağrı merkezi numaramızdan gün içinde ulaşabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra müşteri temsilcimiz sizleri en yakındaki ekibimize yönlendirecektir.

0544 807 81 76

Mobil kombi servis hattımızı arayarak kolayca servis kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sabah 09:00 akşam 20:00 saatleri arasında servis işlemleri yapılmaktadır.

Bosch Kombi Servis Bölgeleri

Bosch bölgesinde arızalı kombi cihazlarınızın tamiri için bizi hemen arayın. Bölgenizin kombi servisi olarak aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Diğer Servis Bölgeleri

başakşehir bosch servisi
Genel

Başakşehir Bosch Servisi

Başakşehir Bosch Servisi: Ev ve iş yerlerinizde Bosch marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorununuzu çözmek için uzman teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bosch Markasına Özel Profesyonel

Halkalı Klima Servisi
Genel

Halkalı Klima Servisi

Kullandığınız klima cihazlarında olabilecek tüm arızalarda deneyimli ekiplerimiz tamir desteği vermektedir. Halkalı Klima Servisi birimlerimiz piyasada olan en iyi fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmetler sunmakta

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp