Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm kombi servisi

Dünden bugün ülkemizde en çok tercih edilen kombi markalasının başında Demirdöküm gelmektedir. Demirdöküm kombi servisi bu nedenle her dönem teknik ekiplerimize oldukça yoğun gelmektedir. Sizinde Demirdöküm kombi tamir, onarım ve bakım talebiniz varsa 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 numaralardan günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm Kombilerde Hermetik, bacalı ve yoğuşmalı tüm kombi modellerinde tamir hizmeti, bakım, yedek parça, yer değiştime montaj desteğimiz vardır. Demirdöküm Kombi cihazlarında arıza tespit, tamir & onarım, kombi bakımı ve parça değişimi en uygun ücretlerle ve en iyi servis işçilik kalitesi ile sizlere sunulur.

Demirdöküm Kombi Servisi

Evinize en yakındaki Demirdöküm kombi servis birimlerine ulaşın.

Demirdöküm Kombi Tamiri

Vintomix, Ademix, Isomix, Nitromix, Atromix, ve Atron kombi serilerinin tümünde tamir servisi vermekteyiz.Demirdöküm kombi tamiri için günümüz modelleri ve eski tip seriler dahil tümünde hizmet sağlıyoruz. Arızası her ne olursa olsun tüm cihazlarınızdaki sorunlar için bize ulaşın.

Demirdöküm kombi tamir isteklerinde hatlarımıza kullanıcılar tarafından benzer şikayet ve sorunları oluşmaktadır. Aşağıda listelemiş olduğumuz Demirdöküm kombi arızalarının bazılarını bulabilirsiniz.

 • Demirdöküm kombi anakart arızası
 • Kombi neden devreye girmiyor
 • Demirdöküm kombi error veriyor
 • F0 Demirdöküm düşük voltaj arızası
 • Demrdöküm OC hatası tamiri
 • Demirdöküm Elektronik ntc tamiri
 • Anakart aşırı ısınma arızası
 • Demirdöküm CC tamiri
 • F1 Villant tamiri

Demirdöküm Kombi Servis Randevusu

Yaşam alanı ve ticari işletmelerde kullanılan tüm Demirdöküm kombi ürünleri için firmamızdan servis randevusunu hemen şimdi alabilir ve aynı gün servis hizmeti isteyebilirsiniz. Demirdöküm kombi servisi isteklerinizde beklemeye gerek kalmadan dilediğiniz saatlerde servis göndermekteyiz. Gündüz evde bulunmayan müşterilerimiz akşam saatleri içinde servis randevusu alabilirler

İstanbul Demirdöküm kombi tamir onarım & bakım hizmetlerinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası her bölgesinde bulunuyoruz. Caner servis yetkilileri kombi cihazlarında arıza tespiti yapmadan hiç bir ürününüzü kenara atıl bırakmayınız. Bir çok kombi tamir işlemi sonrasında neredeyse ilk günkü performansına sahip olabilmektedir.

Demirdöküm Kombi Servis Randevusu

Demirdöküm Kombi Bakım

Demirdöküm marka gücü yüksek olması ve kaliteli cihazlara sahip olması bakım yapılmayacağı anlamına gelmez. Önerimiz mutlaka yılda en az 1 kere de olsa demirdöküm kombinize bakım yaptırmanızdır. Demirdöküm kombi bakımı için yaz kış yılın 365 günü aralıksız müşterilerimize hizmet veriyoruz.

 • İlk işlem olarak kombi sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrolu sağlanır.
 • Kombinizin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir.
 • Kombi tozlanma durumu kontrol edilir.
 • Cihazınızdaki elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol edilir.
 • Kombi baca fanı kontrol edilir ve temizlenir.
 • Kombide bulunan eski su boşaltılır
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır
 • Kombi Brülör temizliği yapılır
 • Cihazın Yanma haznesinin temizliği yapılır
 • Kombi Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir
 • Kombi Üç yollu vana sökülerek temizlenir
 • Cihaz hermetik modelse fan sökülerek temizlenir
 • Kombi Gaz ayar kontrolleri yapılır

Demirdöküm Kombi Bakım

Demirdöküm Kombi Yetkili Servis

10 yıldan fazla süredir kombi servisi hizmetlerini sayısız müşterimize en iyi kalitede sağlıyoruz. Demirdöküm bayilerinden yeni satın alınmış kombiler için lütfen Demirdöküm yetkili servisi üzerinden işlem yapınız. Kombi servis merkezimiz içinde sadece garanti kapsamı dışında kalan Demirdöküm ve diğer marka kombi model ve cihazlarında servis verilir.

Demirdöküm Kombi servis için sıfır ve garantili cihazlarda montaj, kurulum, ilk kutu açılış işlemleri bizim tarafımızdan kesinlikle yapılmaz. Demirdöküm yetkili servis için internet üzerindeki müşteri servisi numaralarına ulaşıp aramanız gereklidir. Garanti kapsamı dışındaki tüm Demirdöküm kombiler için bize ulaşabilir ve hizmet alımı yapabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Servis Numarası

İstanbul Anadolu yakasının ve Avrupa yakasının Demirdöküm özel servis bölge firmasıyız. 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 numaradan çağı merkezine ulaşıp kombi tamir onarım hizmeti alabilirsiniz. Demirdöküm Kombi Servis randevusu alırken çağrı merkezi personelimize kombi modeli hakında bilgi veriniz. Demirdöküm kombi servisi ekibimiz sizlere hızlı ulaşması ve kısa sürede sorunun çözümü için gerekli tüm bilgileri iletiniz.

0212 630 27 46

Demirdöküm kombi servis kaydı için çağrı merkezi numaramızdan gün içinde ulaşabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra müşteri temsilcimiz sizleri en yakındaki ekibimize yönlendirecektir.

0544 807 81 76

Mobil kombi servis hattımızı arayarak kolayca servis kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sabah 09:00 akşam 20:00 saatleri arasında servis işlemleri yapılmaktadır.

Demirdöküm Kombi Servis Bölgeleri

Demirdöküm bölgesinde arızalı kombi cihazlarınızın tamiri için bizi hemen arayın. Bölgenizin kombi servisi olarak aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Diğer Servis Bölgeleri

başakşehir bosch servisi
Genel

Başakşehir Bosch Servisi

Başakşehir Bosch Servisi: Ev ve iş yerlerinizde Bosch marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorununuzu çözmek için uzman teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bosch Markasına Özel Profesyonel

Halkalı Klima Servisi
Genel

Halkalı Klima Servisi

Kullandığınız klima cihazlarında olabilecek tüm arızalarda deneyimli ekiplerimiz tamir desteği vermektedir. Halkalı Klima Servisi birimlerimiz piyasada olan en iyi fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmetler sunmakta

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp