Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Süsler Kombi Servisi

Süsler Kombi Servisi

Süsler kombi için tamir, bakım ve servis hizmeti verilir. Süsler kombi servisi 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 numaralı hattımızdan bizlere ulaşarak aynı gün içerisinde servis hizmeti alma imkanına sahipsiniz. Özellikle kış aylarında hem ısınma hem sıcak su için kaçınılmaz bir ihtiyaç olan bu kombiler arızalarında kısa sürede giderilmesi gerekmektedir.

Süsler marka kombilerde oluşabilecek arızalar için teknik destek verilmektedir. Ayı gün adresinize gelecek olan işinde uzman ekip ile arızalarda yada değişecek yedek parçalar araçlarımızda hazır bulunmaktadır. Karşılaşılabilecek tüm arızalar için hazırlıklı gelen ekiplerimiz arızaların tümünü aynı gün çözümleyebilmektedir.Süsler Kombi Hermetik, bacalı ve yoğuşmalı olarak tüm cihazlarda tamir & onarım & bakım & yedek parça hizmetlerini garantili olarak vermektedir.

Süsler Kombi Servisi

Evinize en yakındaki Süsler kombi servis birimlerine ulaşın.

Süsler Kombi Tamiri

Uzun yıllardır Süsler kombi tamiri hizmeti veren şirketimiz oluşabilecek bütün arızalarda oldukça deneyimlidir. Süsler kombi cihazınız yeni yada eski olması tamir için hiç bir engel teşkil etmiyor. 15 yıl önce dahi alınmış olan bu markaya ait kombi cihazlarında gerekli yedek parça tedariğimiz bulunmakta olup arızalara müdahale edebiliyoruz.

Süsler kombi tamiri için günümüz modelleri ve eski tip seriler dahil tümünde Caner servis olarak garantili kombi tamiri hizmetleri verilerek müşterilerimizin uzun süre sorunsuz kullanımını sağlıyoruz. Caner servis olarak tecrübemiz ile aşağıda listelemiş olduğumuz Süsler kombi arızalarının bazılarını bulabilirsiniz.

 • Süsler kombi anakart arızası
 • Kombi devreye girmiyor
 • Süsler kombi error veriyor
 • Süsler Kombi düşük voltaj arızası
 • Süsler Kombi OC hatası tamiri
 • Süsler Kombi Elektronik ntc tamiri
 • Süsler Kombi anakart aşırı ısınma arızası
 • Süsler Kombi CC tamiri

Süsler Kombi Servis Randevusu

Süsler marka kombi cihazları ülkemizde çok yaygın olarak kullanılmamaktadır. Fakat günümüz kullanıcıları servis bulma konusunda oldukça zorlanmaktadır. Her kombi cihazında standart işlemler uygulanamaz. Bu sebeple Süsler kombi servis randevusu aldığınızda sadece o markada uzman olan ekiplerimiz yönlendirilecektir.

Firmamıza ait numaralardan ulaşarak randevu aldığınız ekibimiz hızla adresinize gelecektir. Caner servis olarak kombi cihazlarınıza arıza tespiti özenle yapılarak asla tahmini işlem uygulanmaz. Randevu usulü çalışan şirketimiz İstanbul ilçelerinde acil olarak hizmet verebilmektedir. İşlerinizin aksamaması ve kombinizin çalışır hale gelmesi için hemen bizleri arayabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz. Tüm Süsler kombi cihazları tamir edilebilir olduğunu unutmamalı ve sadece arıza tespiti için de bizlere ulaşabilirsiniz.

Süsler Kombi Bakım

Süsler kombiler hatta marka yada model fark etmeksizin tüm kombilerde bakım yapılmalı ve gaz, su değişimi gibi çeşitli kontrollerden geçmelidir. Piyasada olan tüm kombi cihazları yılda en az 1 kere ve bu süreyi aşmadan bakım yapılması gerekmektedir. Firmamızda Süsler kombi bakımı için piyasadaki en iyi fiyaltar ile en kaliteli hizmet verilmektedir. Caner servis olarak Süsler kombi bakım için adresine ulaştığımızda cihazınızda yaptığımız kontroller;

 • Kombi sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrolu sağlanır.
 • Kombinizin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir.
 • Cihazın Yanma haznesinin temizliği yapılır
 • Kombi Brülör temizliği yapılır
 • Kombi baca fanı kontrol edilir ve temizlenir.
 • Kombi iç aksan tozlanma durumu kontrol edilir.
 • Cihazınızdaki elektrik bağlantı noktaları ve hatları kontrol edilir.
 • Kombi Ateşleme iyonizasyon elektrodu kontrol edilir
 • Kombide bulunan eski su boşaltılır ve yenisi eklenir.
 • Genleşme tankı havası ölçülür, düşük görülür ise hava basımı uygulanır
 • Kombi Üç yollu vana sökülerek temizlenir
 • Cihaz hermetik modelse fan sökülerek temizlenir
 • Kombi Gaz ayar kontrolleri yapılır

Süsler kombi bakımı için bizlere ulaştığınızda en kısa sürede servis ekiplerimiz adresinize gelerek hemen cihazlarınızda bakım sürecine başlayacaktır. Hemen randevu alarak daha büyük kombi problemleri ile karşılaşmadan bakımını yaptırmalısınız.

Süsler Kombi Servis Numarası

İstanbul bölge servisi olarak firmamız tüm Anadolu yakasının ve Avrupa yakasının Süsler kombi özel servis firması olarak faaliyet gösterilmektedir. Süsler kombi servis numarası 0544 807 81 76 yada 0212 630 27 46 ulaşarak çağrı merkezine ulaşıp kombi tamir, bakım, onarım hizmetleri alabilirsiniz. Kombi cihazlarınızdaki tüm arızalar giderilebilir olduğunu bilmelisiniz. Firmamızdan arıza tespiti yaptırmadan yeni bir kombi arayışına girmemenizi öneririz.

Süsler kombi servisi ekibimiz sizlere hızlı ulaşması ve kısa sürede sorunun çözümü için gerekli tüm bilgileri iletmelisiniz. Profesyonellerden kaliteli işçilik hizmeti alarak arızaların tekrar tekrar yaşanmamasını sağlayabilirsiniz.

Süsler Kombi Servis Numarası

Süsler Kombi Yetkili Servis

Garanti süresi bitmemiş olan cihazlara mutlaka Süsler kombi yetkili servis tarafından müdahale edilmesi gerekmektedir. Süsler bayilerinden yeni satın alınmış kombiler için Süsler yetkili servisi üzerinden işlem yapmanız gerekmektedir. Caner servis olarak sadece garanti kapsamı dışında olan kombilere müdahale edilmektedir.

Süsler Kombi servis sıfır aldıysanız montaj ve kurulum için özel servislerde değil sadece Süsler Kombi yetkili servisi ulaşarak garanti süresinin de başlatılmasını sağlarsınız. Süsler yetkili servis için internet sitelerinden müşteri hizmetleri numaralarına ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Garanti kapsamında olmayan cihazlar için Süsler kombi özel servis olarak bize ulaşabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

0212 630 27 46

Süsler kombi servis kaydı için çağrı merkezi numaramızdan gün içinde ulaşabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra müşteri temsilcimiz sizleri en yakındaki ekibimize yönlendirecektir.

0544 807 81 76

Mobil kombi servis hattımızı arayarak kolayca servis kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sabah 09:00 akşam 20:00 saatleri arasında servis işlemleri yapılmaktadır.

Süsler Kombi Servis Bölgeleri

Süsler bölgesinde arızalı kombi cihazlarınızın tamiri için bizi hemen arayın. Bölgenizin kombi servisi olarak aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Diğer Servis Bölgeleri

başakşehir bosch servisi
Genel

Başakşehir Bosch Servisi

Başakşehir Bosch Servisi: Ev ve iş yerlerinizde Bosch marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorununuzu çözmek için uzman teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bosch Markasına Özel Profesyonel

Halkalı Klima Servisi
Genel

Halkalı Klima Servisi

Kullandığınız klima cihazlarında olabilecek tüm arızalarda deneyimli ekiplerimiz tamir desteği vermektedir. Halkalı Klima Servisi birimlerimiz piyasada olan en iyi fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmetler sunmakta

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp