Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Atakent Kombi Servisi

Küçükçekmece Atakent mahallesinde kombi arızalarına aynı gün uzman teknisyenler ile müdahale ediyoruz. Atakent Kombi servisi firmamızda günün her saati tamir onarım ve bakım işlemleri yapılmaktadır. İstanbul merkezli çalışan Caner servis birimleri tam donanımlı araçlarımız ile adreslere ulaşıyor ve kısa sürede tamir işlemlerini yerine getiriyoruz. 0212 630 27 46 kombi servis numarası ile yaşadığınız arızaları ivedi olarak ortadan kaldırmak için hemen arayabilirsiniz.

Atakent Kombi tamiri servisi için beklemeye gerek kalmadan ve kombileriniz yerinden sökülmeden en profesyonel şekilde işlem ekibimizce sağlanır. Kombi servisi birimlerimiz tüm markalarda müdahale becerisi olan kalifiyeli kişilerden oluşmakta ve işçilik, parça garantisi vermektedir. Atakent Kombi servisi hizmetlerimiz tarafından 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir. Uzman ekiplerimiz tarafından her marka kombi cihazınız için doğru ekipler tarafından hizmet verilir.

Kombi arıza ve sorunlarında beklemeden hemen Atakent kombi teknik servis birimlerimize ulaşınız.

Atakent Kombi Servisi

Evinize en yakındaki kombi servis birimlerine ulaşın.

Atakent Kombi Tamircisi

Atakent Kombi tamircisi personellerimiz sizlere ulaştığında ilk yapacağı işlem %100 nokta tespiti ile arızanın kaynağını bulmaktır. Kombilerinizin değerini biliyor ve ona göre müdahale ediyoruz. Kombide kurumsal çözümler için Atakent Kombi servisi 0212 630 27 46 çağrı merkezini arayınız. Atakent Kombi servisi firması olarak günün her saati tamir desteği verilmekte olup deneyimli kadromuz ile 7/24 sürekli sahadayız. İşinde uzman ekiplerimiz tüm kombi markalarında müdahale yeteneğine sahip kişilerden oluşmaktadır. Kombi tamircisi olarak arızaları kalıcı olarak giderilmesini sağlıyoruz.

 • Kombi hiç çalışmıyor
 • Yeterli ısıtmayı Kombim yapmıyor
 • Kombi ses çıkarıyor
 • Kombi ateşleme arızası
 • Kombiden su akıyor
 • Kombi kendini korumaya alıyor
 • Kombiden Kötü koku geliyor
 • Kombi su kaçağı oluşturuyor.
 • Kombiye gaz gelmiyor
 • Kombi ısıtmadan kendi kendine duruyor
 • Kombim çok gaz tüketiyor

Arıza ve sorunun niteliğine göre en deneyimli kombi teknisyenleri kısa sürede adresinizde olacaktır. Müşteri memnuniyeti yüksek kalıcı ve nitelikli çözümler sunarız. Hermetik kombi, bacalı kombi, yoğumalı kombi arızalarının tümünde müdahale ediyoruz. Kombi cihazlarında olabilecek tüm arıza durumlarında marka fark etmeksizin hemen servis desteği alın. Kombi arızası yaşıyorsanız 0212 630 27 46 telefon numarası ile bizleri arayın hemen gelip adresinizde işlemler yapalım.

Atakent Kombi Tamircisi

Kombi Bakımı Atakent

Kombi arıza ve sorunlarında beklemeden hemen Atakent kombi teknik servis birimlerimize ulaşınız. Son ayarda çalışan bir çok kombi yeterli ısınmayı vermemektedir. Bu gibi sorunların bakım sayesinde önüne geçilmesi mümkündür. Kullanmış olduğunuz kombi kaç yıllık olursa olsun mutlaka bakımlarının her sezon düzenli olarak yapmalısınız. Bakımı düzenli olarak yapılan kombiler daha verimli çalışır ve yüksek performans verir. Yaz ayları başlangıcı ve kışa girerken yılda iki defa kombi bakımı tavsiye edilmektedir. En kötü durumda minimum 1 kere her yıl kombi bakımı mutlaka unutulmadan yapılmalıdır. İşte kombi bakımının önemli adımları:

 1. Kombiyi Kapatın: Kombiyi bakım yapmadan önce kapatın ve elektrik bağlantısını kesin. Gazlı kombiler için gaz vanasını kapatmayı unutmayın.
 2. Temizlik: Kombinin iç ve dış yüzeylerini temizleyin. Toz, kir ve özellikle hava giriş ve çıkışlarını tıkayabilecek malzemeleri temizleyin.
 3. Brülör ve Yanma Odası Temizliği: Brülör ve yanma odasını temizleyin. Yanma odası, yanma işlemi sırasında oluşan kirleticilerin birikmesine eğilimlidir. Bu birikintileri temizlemek, kombinin verimliliğini artırabilir.
 4. Gaz Basınç Kontrolü: Gaz basıncını kontrol edin. Doğru gaz basıncı, kombinin düzgün çalışmasını sağlar.
 5. Su Basıncı Kontrolü: Kombinin su basıncını kontrol edin. Kombinin basınç göstergesi, doğru seviyede olmalıdır. Eğer basınç düşükse, su eklemek için kombinin su doldurma vanasını kullanın.
 6. Tesisat Kontrolü: Kombi tesisatını kontrol edin. Su sızıntıları, boru bağlantıları ve valf durumunu gözden geçirin. Herhangi bir sızıntıyı giderin.
 7. Yakıt Hattı Kontrolü: Gazlı bir kombi kullanıyorsanız, gaz hattını kontrol edin. Sızıntı veya hasar durumunda derhal bir uzmana başvurun.
 8. Kombi Parçalarını Kontrol Edin: Kombinin parçalarını, sensörleri ve elektrik bağlantılarını kontrol edin. Herhangi bir hasarlı veya aşınmış parçayı değiştirin.
 9. Gaz Emniyeti: Kombinin gaz emniyet cihazlarını test edin. Gaz kaçağı veya alevin yanmaması durumunda cihazın gazı otomatik olarak kesmesi gerekmelidir.
 10. Kombiyi Yeniden Açın: Bakım işlemi tamamlandığında kombiyi tekrar açın ve çalışır durumda olduğundan emin olun. Gaz vanasını açmayı unutmayın.

Kombi cihazları bilmeyenler için karmaşık bir yapıya sahip gibi gözükebilir. Yıllardır binlerce kombi cihazında tamir ve bakım işlemleri gerçekleştirmiş olmamızdan ötürü yapılacak en doğru müdahaleyi biliyor ve bu duruma göre müdahaleler de bulunuyoruz. Kombi bakımı, kombinizin ömrünü uzatır, enerji tasarrufu sağlar ve güvenliğinizi korur. Bu nedenle, düzenli olarak kombi bakımını ihmal etmemeniz önemlidir. Bakım işlemleri için bir uzmandan yardım almanız en iyisi olacaktır, çünkü kombi sistemleri karmaşıktır ve uzman olmayan kişiler için tehlikeli olabilir.

Kombi Bakımı Atakent

Atakent Kombi Yetkili Servisi

Firmamız kombilerde yetkili servis hizmetleri vermez. Garantisi sonlanmış kombileriniz için özel servis olarak hizmet vermekteyiz. En deneyimli ve yetkin personellerimiz ile sizlere doğru ve nitelikli servis sağlarız.

Yeni cihazlar, garantisi devam eden ürünler için sahibi olduğunuz markaların merkez telefon numaralarına internet üzerinden ulaşarak randevu alabilirsiniz. Satış mağazasından yeni aldığınız Kombilerin ilk işlemleri, Kombi montajı ve garanti başlatma işlemlerini mutlaka yaptırınız.

Atakent Kombi Montaj

Profesyonel kombi tamir uzmanlarımız tarafından montaj işlemleri yada yer değiştirme işlemleri yapılmaktadır. Tecrübeli kombi montaj ekipelerimizle sizlere en uygun fiyatlarla montaj servis sunuyoruz. Tüm marka model kombilerde montaj ve kurulum servisimiz bulunmaktadır. Kombi montaj işlemlerinde dikkatli olunması gerekmektedir. Olabilecek en ufak arıza durumlarında ekstra masraflar ile karşılaşabilirsiniz. Atakent Kombi montajı için tüm markalarda eski yeni tüm cihazlarda en ekonomik fiyatlarla en kaliteli bakımı Caner servis sağlamaktadır.

Kombi montaj işlemleri çok sık yapılan işlemler arasında değildir. Montaj ve yer değiştirme işlemleri için teknisyen ekiplerimiz müdahaleler de bulunmakta olup doğru hizmet verir. Ekiplerimiz tarafından yapılan tüm işlemler garantili olmakta ve asla arıza vermemektedir. Caner servis ekiplerimizden kombi yer değiştirme yada montaj hizmeti almak için bizleri hemen 0212 630 27 46 ile arayabilirsiniz.

Atakent Kombi Tamir Onarım Markaları

Bir çok kombi markasında uzmanlığımız bulunmaktadır. Tüketicilerin kullanmış ve sahibi olduğu kombi modeline göre deneyimli teknisyenlerle adrese gelir ve işlem yaparız. Deneyimli ekiplerimiz kombilerin çalışma prensibine hakim olduğu için doğru parçaya müdahale ederek %100 verimli çalışması sağlanır.

Altus Kombi ServisiAtakent Daikin Kombi ServisiVestel Kombi Servisi
Atakent Maktek Kombi ServisiAuer Kombi ServisiAtakent Beretta Kombi Servisi
Alarko Kombi ServisiAtakent Bosch Kombi ServisiProtherm Kombi Servisi
Atakent Baykan Kombi ServisiArçelik Kombi ServisiAtakent Airfel Kombi Servisi
Ariston Kombi ServisiAtakent İmmergas Kombi ServisiFerroli Kombi Servisi
Atakent Viessmann Kombi ServisiECA Kombi ServisiBuderus Kombi Servisi
Demirdöküm Kombi ServisiAtakent Vaillant Kombi ServisiBaymak Kombi Servisi

0212 630 27 46

Atakent kombi servis kaydı için çağrı merkezi numaramızdan gün içinde ulaşabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra müşteri temsilcimiz sizleri en yakındaki ekibimize yönlendirecektir.

0544 807 81 76

Mobil kombi servis hattımızı arayarak kolayca servis kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sabah 09:00 akşam 20:00 saatleri arasında servis işlemleri yapılmaktadır.

Atakent Kombi Servis Bölgeleri

Atakent kombi servisi olarak bölgenizde hemen aynı gün tamir hizmeti alın.

Diğer Servis Bölgeleri

Emirgan Kombi Servisi
Kombi Servisi

Emirgan Kombi Servisi

Arızalı kombi cihazlarınızda marka fark etmeksizin kaliteli tamir işlemleri yapılır. Aynı gün adresinizde Emirgan Kombi servisi talep etmek için 0212 630 27 46 çağrı merkezini

Karaköy Kombi Servisi
Kombi Servisi

Karaköy Kombi Servisi

Kombi tamir, bakım işlemleri yaptırmak için bize hemen ulaşabilirsiniz. Aynı gün adresinizde Karaköy Kombi servisi talep etmek için 0212 630 27 46 çağrı merkezini arayınız.

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp