Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Güvercintepe Klima Servisi 200 TL Aynı Gün Klima Tamiri

Güvercintepe Klima Servisi

Klima cihazlarınızda olabilecek tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarında Caner servis olarak aynı gün hizmet veriyoruz. Güvercintepe Klima Servisi olarak adresinize dakikalar içerisinde ulaşabilecek konumda olup ivedilikle arızalara müdahale edilir. Başakşehir ilçesine bağlı Güvercintepe de marka farkı olmaksızın arıza veren klima cihazlarınızda %100 doğru arıza tespit işlemleri sonrasında cihazınızı maksimum çalışır hale getirerek teslim ediyoruz. Klima tamircisi numarası 0212 630 27 46 ile hemen şimdi servis kaydı oluşturunuz.

Güvercintepe klima servisi en yakın konumdaki teknik ekibimiz vereceğiniz adrese hemen yönlenecektir. Klima servisi çağırmadan önce, klima kullanım kılavuzunu gözden geçirmek ve kullanıcı tarafından yapılabilen basit hata ayıklama adımlarını uygulamak da faydalı olabilir. Ancak, teknik beceri gerektiren veya garantiyi geçersiz kılabilecek karmaşık onarımlar için her zaman bir uzmana başvurmanız önemlidir.

Güvercintepe Klima Tamiri

Klima cihazları çoğunlukla kullanıma bağlı olarak parça aksanlarında sorunlar çıkartabilmektedir. Güvercintepe klima tamircisi olarak arızalı olabilecek bütün parçalar düşünülerek aracımıza yüklenerek gelinmekte olup bu sebeple oldukça kısa sürede cihazlarınızın tamiri tamamlanmaktadır. Güvercintepe Klima Servisi çağırmanız gerekiyorsa 0212 630 27 46 numaramız ile bizi arayın hemen aynı gün gelerek cihazınızı çalışır hale getirelim. Her arızada klima tamiri mümkündür. Kullanım ömrü son dere uzun olan klimanızı yedeğe çıkarmadan, atıl hale getirmeden önce kaliteli ve nitelikli servis almanızı önermekteyiz.

İşte klimanın bozulmasına yol açabilecek en çok bilinen nedenlerden bazıları:

 1. Elektrik Problemleri: Klimanın güç kaynağıyla ilgili sorunlar yaşaması, klimanın çalışmamasına neden olabilir. Fişin gevşek olması, elektrik kesintisi veya sigorta/kesicinin atması gibi elektrik problemleri klimanın çalışmamasına yol açabilir.
 2. Filtrelerin Tıkanması: Klimanın hava filtreleri zamanla kir ve tozla tıkanabilir. Tıkanmış filtreler hava akışını engeller ve klimanın verimli çalışmasını etkiler. Aşırı tıkanmış filtreler klimanın tamamen çalışmasını durdurabilir.
 3. Soğutucu Sızıntısı: Klima sistemleri soğutucu madde olarak bilinen bir gaz kullanır. Bu gazın sistemin içinde kalması önemlidir. Ancak, zamanla klima sistemlerinde soğutucu madde sızıntıları oluşabilir. Bu sızıntılar, klimanın soğutma işlemini etkileyebilir ve klimanın bozulmasına yol açabilir.
 4. Kompresör Problemleri: Klimanın kompresörü, soğutucu gazı sıkıştırarak dolaşımını sağlar. Kompresör arızası, klimanın soğutma kapasitesini etkileyebilir veya tamamen çalışmasını durdurabilir. Kompresör problemleri genellikle teknik bir müdahale gerektirir.
 5. Sensör Problemleri: Klima sistemleri, çeşitli sensörler kullanır. Bu sensörler, odanın sıcaklığını, hava akışını ve diğer değişkenleri algılar. Eğer bir sensör arızalı ise, klima yanlış bilgiler alabilir ve düzgün çalışmayabilir.
 6. Kötü Bakım: Klimanın düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Eğer klima sistemi düzenli bakımdan yoksunsa, kirlenmiş filtreler, tıkanmış bobinler veya fan problemleri gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Bu da klimanın performansını etkileyebilir veya bozulmasına yol açabilir.

Bu sadece bazı yaygın nedenlerdir ve her durum farklı olabilir. Eğer klimanız bozulduysa, genellikle bir Klima uzmanından yardım almanız önerilir. Uzmanlar, sorunu tespit edebilir ve gerekli onarımları yapabilirler. Cihazınızda elektrik problemi, filtre sorunları, kompresör, sensör ve diğer tüm klima arızalarında kalıcı tamir onarım sağlıyoruz.

Güvercintepe Klima Tamiri

Klima Periyodik Bakım Hizmeti

Klima bakım işlemleri özenli yapılması gerek olmakta ve hatalı yapılacak işlemlerde cihazınızda beklenmedik arızalara sebebiyet verebilir. Klima bakımı, klimanın performansını artırmak, enerji verimliliğini sağlamak ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için önemlidir. Gelişigüzel hatalı yapılacak bakım işlemlerinde cihazınızda hiç beklemediğiniz masraflar çıkartması olağandır. Caner servis olarak detaylı bilgi vermek gerekirse temel klima bakımı adımları:

 1. Filtreleri Temizleyin veya Değiştirin: Klimanın hava filtreleri zamanla toz, kir ve diğer partiküllerle tıkanabilir. Tıkanmış filtreler hava akışını engeller ve klimanın verimini düşürür. Filtreleri düzenli olarak temizlemek veya değiştirmek önemlidir. Kullanım kılavuzunda belirtilen sürelerde filtreleri kontrol etmeniz gerekebilir.
 2. Dış Üniteyi Temizleyin: Klimanın dış ünitesi (kondenser ünitesi) zamanla toz, yapraklar, çimen kesimi ve diğer kirleticilerle kirlenebilir. Dış ünitenin etrafını temizleyin ve üzerindeki birikmiş kirleri ve yabancı maddeleri gidermek için hortum veya yumuşak bir fırça kullanın. Dikkatlice temizlerken, dış ünitenin parçalarını hasar vermemeye özen gösterin.
 3. İç Üniteyi Temizleyin: İç ünite (evaporatör ünitesi) da zamanla kir ve toz birikebilir. İç ünitenin ön panelini çıkarın ve ıslandığında oluşabilecek su birikintilerini veya tozları temizleyin. Ayrıca iç ünitenin ızgaralarını ve fanlarını temizlemek için bir vakum veya hafif nemli bir bez kullanabilirsiniz. Temizlik yaparken klimanın çalışmadığından emin olun ve dikkatli olun.
 4. Su Tahliye Hattını Kontrol Edin: Klima sistemi normalde bir su tahliye hattına sahiptir. Bu hattın tıkanmaması önemlidir. Su tahliye hattını düzenli olarak kontrol edin ve tıkalıysa temizleyin. Tıkanıklık, su birikmesine ve klimanın etkinliğini azaltmasına neden olabilir. Klimanızda su kaçağı, sızıntısı ve su akıntısı gibi durumların olmaması gerekir.
 5. Kumanda Pillerini Kontrol Edin: Klima kumandasının pil seviyelerini düzenli olarak kontrol edin ve gerektiğinde pilleri değiştirin. Zayıflamış piller kumandanın düzgün çalışmasını engelleyebilir veya sinyallerin klimaya ulaşmasını zorlaştırabilir.

Doğru firmadan doğru işlemler ile cihazınıza bakım yaptırdığınızda uzun yıllar sorun yaşamadan kullanım sağlayabilirsiniz. Bu temel bakım adımları, klimanın performansını artırmak için yapabileceğiniz işlemlerdir. Ancak, karmaşık teknik onarımlar ve detaylı bakım için bir Caner servis uzmanından yardım almanız da önerilir. Klima üreticisinin sağladığı kullanım kılavuzunda spesifik bakım talimatlarına da göz atmanız önemlidir. Klima bakım için 0212 630 27 46 bu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Güvercintepe Klima Servisi Fiyatları

Klima servis fiyatları Güvercintepe bölgesinde oldukça uygun olmaktadır. İstanbul içinde klima servislerinde arıza tespiti için ortalama 250-300TL aarsında değişen rakamlarda teknik servisler hizmet vermektedir. Güvercintepe klima servisi için de ortalama bu rakamlarla servis ücreti olarak değerlendirilir. Bulunan klima arızasının tamirinde parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahipleri arıza tespit servis ücreti ödemek yerine sadece parça ve tamir bedelini ödemektedir.

✅ Güvercintepe Daikin Klima Servisi ✅ Güvercintepe Mitsubishi Klima Servisi ✅ Güvercintepe İklimsa Klima Servisi
✅ Güvercintepe Samsung Klima Servisi ✅ Güvercintepe Ferroli Klima Servisi ✅ Güvercintepe Alarko Klima Servisi
✅ Güvercintepe Lg Klima Servisi ✅ Güvercintepe Fujitsu Klima Servisi ✅ Güvercintepe Buderus Klima Servisi
✅ Güvercintepe Arçelik Klima Servisi ✅ Güvercintepe Siemens Klima Servisi ✅ Güvercintepe Beko Klima Servisi
✅ Güvercintepe Baymak Klima Servisi ✅ Güvercintepe Vestel Klima Servisi ✅ Güvercintepe Profilo Klima Servisi
✅ Güvercintepe Midea Klima Servisi ✅ Güvercintepe Airfel Klima Servisi ✅ Güvercintepe Altus Klima Servisi
✅ Güvercintepe Airwall Klima Servisi ✅ Güvercintepe Akfel Klima Servisi ✅ Güvercintepe Aura Klima Servisi
✅ Güvercintepe Denki Klima Servisi ✅ Güvercintepe Kartel Klima Servisi ✅ Güvercintepe Gree Klima Servisi
✅ Güvercintepe Lambert Klima Servisi ✅ Güvercintepe York Klima Servisi ✅ Güvercintepe Rubenis Klima Servisi
✅ Güvercintepe Isısan Klima Servisi ✅ Güvercintepe Haier Klima Servisi ✅ Güvercintepe Funai Klima Servisi
✅ Güvercintepe Toshiba Klima Servisi ✅ Güvercintepe Sharp Klima Servisi ✅ Güvercintepe E.c.a Klima Servisi
✅ Güvercintepe Hitachi Klima Servisi ✅ Güvercintepe Miller Klima Servisi ✅ Güvercintepe Zen Klima Servisi
✅ Güvercintepe Splendid Klima Servisi ✅ Güvercintepe Sanyo Klima Servisi ✅ Güvercintepe Regal Klima Servisi

Klima servis ücretleri cihaz modeline ve markasına göre de değişkenlik gösterebilir. Güvercintepe klima servisi fiyatları güncel fiyatı öğrenmek için 0212 630 27 46 numaradan lütfen Caner servis ekiplerini arayınız.

Diğer Servis Bölgeleri

başakşehir bosch servisi
Genel

Başakşehir Bosch Servisi

Başakşehir Bosch Servisi: Ev ve iş yerlerinizde Bosch marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorununuzu çözmek için uzman teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bosch Markasına Özel Profesyonel

Halkalı Klima Servisi
Genel

Halkalı Klima Servisi

Kullandığınız klima cihazlarında olabilecek tüm arızalarda deneyimli ekiplerimiz tamir desteği vermektedir. Halkalı Klima Servisi birimlerimiz piyasada olan en iyi fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmetler sunmakta

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp