Web Analytics

Lider firmamız üzerinden kombi bakımı hizmeti alabilirsiniz. Yılların deneyimlerine sahip olan kadrolarımız üzerinden her marka ve modelden ikinci elden kombilerinizin bakımlarını %100 garantili bir şekilde yapıyoruz. Ayrıca ödemenizi ister nakit ister tüm banka kredi kartlarınız üzerinden yapabilirsiniz. Kombi tamir ve bakımları uzmanlık gerektirir. Bu özel cihazların bakımları tarafımızdan ek ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Bu kapsamda sıradan kombi tamiri firmaları yerine profesyonel firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Kombi Bakımları Nedir?

İsminden de anlaşılacağı üzere kombi bakımı her marka ve modelden ikinci el kombinin tamir ve bakımlarının yapılmasıdır. Bu cihazların bakımı diğer ürünlere oranla daha yüksek titizlik gerektirir. Bu nedenle de kombinizin bakımı bugün en iyi firmamız tarafından pratik bir şekilde gerçekleştiriliyor. Kombi bakımlarımızda siz değerli müşterilerimize güncel referanslar sunuyor ve sektörümüze yön vermeye devam ediyoruz. Birçok kombi bakımı firmalarından farklıyız. Bu alanda uzun senelerden buyana sektörümüzdeki amatör türünden firmalara örnek teşkil ediyoruz. Bizleri sektörümüzde lider kılan birçok etkenler söz konusudur. Kuruluş tarihimizden buyana kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetler sunarız. Bu nedenle de günden güne yepyeni müşterilere ev sahipliği ediyoruz.

Kombi Bakımlarımızın Avantajları Nelerdir?

Kombi bakımlarımızın birçok avantajları söz konusudur. Bu avantajlar arasında düşük ücret üzerinden kombi bakımı yapıyoruz. Bu kapsamda siz değerli müşterilerimizin ekonomik yönden avantajlı kalmasını sağlıyoruz. Kombi bakımlarımızın avantajlarından biri de, profesyonel hizmet olmasıdır. Bu nedenle tamir edilmesi en zor olan kombinizi dahi birkaç saat içerisinde kusursuz bir şekilde bakımını yapıyoruz. Kombi cihazınızın bakımını doğrudan modern atölyemiz üzerinden gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle de kombinizi ertesi gün özel servis aracımız üzerinden adresinize teslim ediyoruz.

Kombi Bakımlarımızın Ücretleri

Evinizin konforunda güncel kombi bakımı ücretlerimizi inceleyebilirsiniz. Bu kapsamda profesyonel ve güvenilir kurumsal sitemize giriş yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden kombi bakımlarımızın tüm ücret tarifelerini ailenizle birlikte inceleyebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden arızalanan kombiniz için randevu alabilirsiniz. Randevu formumuzu doldurarak ikinci elden kombinizin bakımlarını talep edebilirsiniz. Böylece uzman ekiplerimiz doğrudan adresinize gelerek ilk olarak yerinde kombi bakımları yapıyor. Gereken durumda cihazınızı sizlerin de onayı alınarak atölyemize taşıyoruz.

Yerinde Kombi İncelemesi

Hizmet kataloğumuz kademeli olarak sunulur. Yani ilk olarak cihazınızın bakımını doğrudan yerinde yani adresiniz üzerinden yapıyoruz. Bu kapsamda hafif düzeyli arızaları genellikle yerinde özel malzemelerimiz üzerinden kolayca gideriyoruz. Fakat ciddi anlamda oluşan problemlerde doğrudan cihazınızı modern atölyemize götürerek buradan gerekli müdahaleleri yapıyoruz. Bu kapsamda kombi cihazınızın tamirlerini atölyemizden yüksek teknolojili cihazlarımızla yapıyoruz.

Servisle Kombi Teslimatı

Özel servis aracımız bulunuyor. Bu nedenle cihazınızın bakımı bittiğinde özel servis aracımız üzerinden kombi cihazınızın teslimatını yapıyoruz. Yani hem cihaz teslim alımında hem de cihaz tesliminde doğrudan servis aracımızı kullanıyoruz. Üstelik de bu kapsamda sizlerden herhangi ek hizmet bedeli talep etmiyoruz. Birçok firmalarda bu özellik yoktur. Diğer işletmeler genellikle cihazı sizlerin firma adresine teslim etmesini ve yeniden firmadan teslim almanızı talep eder. Bu da ciddi anlamda zaman kaybı yaşamanıza neden olur. Kombilerin bakımı konusunda merak ettiğiniz tüm ayrıntıları bizlere sorabilirsiniz.

Kombi Bakımı Destek

Arızanı Çöz

Kombi, Klima, Beyaz Eşya Servisi çağırmadan tüm arızalar hakkında bilgiler edinin.

Kodlara Git
Uzmana Sorun

Uzman Kombi, Klima ve Beyaz Eşya servis teknisyenlerimize online olarak soru sorun.

Uzmana Sor
Online Servis Kaydı

Online Kombi, Klima ve Beyaz Eşya servisi çağırarak hem zaman hem de %20 indirim kazanın.

Servis Çağır
Caner Teknik Servis

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bizi Arayın(0212) 630 27 46Tıkla ve Hemen Ara