Garantili İstanbul Beyaz Eşya Servisi Tıkla Ara

Zümrütevler Kombi Servisi

Zümrütevler Kombi Servisi

Kombi cihazlarınızda olabilecek çeşitli arızalar için firmamızdan aynı gün servis desteği alabilirsiniz. Zümrütevler Kombi servisi olarak deneyimli kadrolarımız ile bizlerden dakikalar içerisinde destek alabilirsiniz. İşinde uzman ekiplerimizce her marka kombi cihazında kaliteli tamir işlemleri uygulanmaktadır. 0212 630 27 46 telefon numarası ile bizleri arayarak aynı gün dakikalar içerisinde arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Zümrütevler Kombi tamiri servisi için beklemeye gerek kalmadan ve kombileriniz yerinden sökülmeden en profesyonel şekilde işlem ekibimizce sağlanır. Kombide kurumsal çözümler için Zümrütevler Kombi servisi 0212 630 27 46 çağrı merkezini arayınız. Arıza ve sorunun niteliğine göre en deneyimli kombi teknisyenleri kısa sürede adresinizde olacaktır. Müşteri memnuniyeti yüksek kalıcı ve nitelikli çözümler sunarız. Hermetik kombi, bacalı kombi, yoğumalı kombi arızalarının tümünde müdahale ediyoruz.

Kombi arıza ve sorunlarında beklemeden hemen Zümrütevler kombi teknik servis birimlerimize ulaşınız.

Zümrütevler Kombi Tamircisi

Firmamız tarafından sağlanan tüm işlemler garantimiz altındadır. Evler ve iş yerleri, ofisler için Zümrütevler Kombi tamiricisi hizmetini bizlerden güvenle alabilirsiniz. Kombi tamircisi ekiplerimiz sizlere kısa sürede hızlı ve doğru müdahaleler ile kalıcı işlemler yapılmaktadır. Kombideki arızanın temel sebebi bulunmadan kombi tamir işlemi yapılmamalıdır. Zümrütevler Kombi tamircisi personellerimiz sizlere ulaştığında ilk yapacağı işlem %100 nokta tespiti ile arızanın kaynağını bulmaktır. Kombilerinizin değerini biliyor ve ona göre müdahale ediyoruz.

 • Kombi hiç çalışmıyor
 • Yeterli ısıtmayı Kombim yapmıyor
 • Kombi ses çıkarıyor
 • Kombi ateşleme arızası
 • Kombiden su akıyor
 • Kombi kendini korumaya alıyor
 • Kombiden Kötü koku geliyor
 • Kombi su kaçağı oluşturuyor.
 • Kombiye gaz gelmiyor
 • Kombi ısıtmadan kendi kendine duruyor
 • Kombim çok gaz tüketiyor

Kombi tamiri yapılacaksa mutlaka öncesinde tam kapsamlı arıza tespit yapılması gerekir. Kombilerde kullanıcılar tarafından en kötü durumlardan birisi sürekli aynı yerden benzer arızaların yaşanmasıdır. Bunun başlıca sebepleri yetersiz işçilikler olarak öne çıkar. Caner servis Zümrütevler Kombi servisi hizmet alımlarınızda sizleri bu tür sorunlarla asla karşı karşıya bırakmaz. Kombi arızalarında tüm modellerde bölge servis hizmeti vermekteyiz.

Zümrütevler Kombi Tamircisi

Kombi Bakımı Zümrütevler

Zümrütevler Kombi bakım için tüm markalarda eski yeni tüm cihazlarda en ekonomik fiyatlarla kaliteli bakımı Caner servis sağlamaktadır. Kullanmış olduğunuz kombi kaç yıllık olursa olsun mutlaka bakımlarının her sezon düzenli olarak yapmalısınız. Yaz ayları başlangıcı ve kışa girerken yılda iki defa kombi bakımı tavsiye edilmektedir. En kötü durumda minimum 1 kere her yıl kombi bakımı mutlaka unutulmadan yapılmalıdır. İşte kombi bakımının önemli adımları:

 1. Kombiyi Kapatın: Kombiyi bakım yapmadan önce kapatın ve elektrik bağlantısını kesin. Gazlı kombiler için gaz vanasını kapatmayı unutmayın.
 2. Temizlik: Kombinin iç ve dış yüzeylerini temizleyin. Toz, kir ve özellikle hava giriş ve çıkışlarını tıkayabilecek malzemeleri temizleyin.
 3. Brülör ve Yanma Odası Temizliği: Brülör ve yanma odasını temizleyin. Yanma odası, yanma işlemi sırasında oluşan kirleticilerin birikmesine eğilimlidir. Bu birikintileri temizlemek, kombinin verimliliğini artırabilir.
 4. Gaz Basınç Kontrolü: Gaz basıncını kontrol edin. Doğru gaz basıncı, kombinin düzgün çalışmasını sağlar.
 5. Su Basıncı Kontrolü: Kombinin su basıncını kontrol edin. Kombinin basınç göstergesi, doğru seviyede olmalıdır. Eğer basınç düşükse, su eklemek için kombinin su doldurma vanasını kullanın.
 6. Tesisat Kontrolü: Kombi tesisatını kontrol edin. Su sızıntıları, boru bağlantıları ve valf durumunu gözden geçirin. Herhangi bir sızıntıyı giderin.
 7. Yakıt Hattı Kontrolü: Gazlı bir kombi kullanıyorsanız, gaz hattını kontrol edin. Sızıntı veya hasar durumunda derhal bir uzmana başvurun.
 8. Kombi Parçalarını Kontrol Edin: Kombinin parçalarını, sensörleri ve elektrik bağlantılarını kontrol edin. Herhangi bir hasarlı veya aşınmış parçayı değiştirin.
 9. Gaz Emniyeti: Kombinin gaz emniyet cihazlarını test edin. Gaz kaçağı veya alevin yanmaması durumunda cihazın gazı otomatik olarak kesmesi gerekmelidir.
 10. Kombiyi Yeniden Açın: Bakım işlemi tamamlandığında kombiyi tekrar açın ve çalışır durumda olduğundan emin olun. Gaz vanasını açmayı unutmayın.

Bizleri arayarak kombi cihazınızın markası fark etmeksizin tamir işlemleri yaptırabilirsiniz. Kombi bakımı, kombinin düzgün çalışmasını sağlamak, enerji verimliliğini artırmak, güvenliği sağlamak ve arızaları önlemek için düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Kombi bakımı, genellikle bir profesyonel tarafından yılda bir kez gerçekleştirilir, ancak kullanım koşullarına bağlı olarak daha sık yapılabilir. Bakımı düzenli olarak yapılan kombiler daha verimli çalışır ve yüksek performans verir. Son ayarda çalışan bir çok kombi yeterli ısınmayı vermemektedir. Bu gibi sorunların bakım sayesinde önüne geçilmesi mümkündür.

Kombi Bakımı Zümrütevler

Zümrütevler Kombi Montaj

Kombi yer değiştirme ve montaj işlemlerinde deneyimli firmalar tarafından işlem yapılması oldukça önemlidir. Tecrübeli kombi montaj ekipelerimizle sizlere en uygun fiyatlarla montaj servis sunuyoruz. Tüm marka model kombilerde montaj ve kurulum servisimiz bulunmaktadır. Bir çok nedenden ötürü kombilerin sökülmesi ve yeni yerine monte edilmesi gerekebilir.

Kombi uzmanları tamir, bakım ve montaj işlemleri yapmakta olup 7 24 servis değeri vermektedir. Kombi montaj ve Kombi servisi talepleriniz acil ise vakit geçirmeden bizi arayınız. Yaygın ve geniş servis kadrolarımızla sizleri bekletmeden servis sağlarız. Konutlar, ofisler, ticari özel binalar ve kamusal binaların tümü için Kombi bakım hizmeti verilir. Zümrütevler Kombi montaj işlerinde bölgede size yakındaki firmayız. Tüm mahalle ve semtlerde aynı gün kombi montajı sağlamaktadır.

Zümrütevler Kombi Servisi Fiyatları

Bulunduğumuz yıla özel fiyatlar uygulayarak kısa sürede adresinize geliyor en uygun fiyatlar ile tamir desteği veriyoruz. Firmamızdan her dönem olduğu gibi 2023 yılı için en uygun şekilde sizlere sunulur. Zümrütevler Kombi servisi fiyatları herkesin ev bütçesine en uygun fiyatlarla en deneyimli uzmanlarla sağlanır. Kombi servis ücretleri ve tamir onarım fiyatları cihaz modellerine ve markaların göre değişmekle beraber arızanın niteliğine görede farklılık gösterir. Bu nedenle internet üzerinden hazır verilmiş olan fiyatlar pek gerçeklik ifade etmez. Kombi markaları olarak hizmet verdiğimiz;

Altus Kombi Servisi Zümrütevler Daikin Kombi Servisi Vestel Kombi Servisi
Zümrütevler Maktek Kombi Servisi Auer Kombi Servisi Zümrütevler Beretta Kombi Servisi
Alarko Kombi Servisi Zümrütevler Bosch Kombi Servisi Protherm Kombi Servisi
Zümrütevler Baykan Kombi Servisi Arçelik Kombi Servisi Zümrütevler Airfel Kombi Servisi
Ariston Kombi Servisi Zümrütevler İmmergas Kombi Servisi Ferroli Kombi Servisi
Zümrütevler Viessmann Kombi Servisi ECA Kombi Servisi Buderus Kombi Servisi
Demirdöküm Kombi Servisi Zümrütevler Vaillant Kombi Servisi Baymak Kombi Servisi

Zümrütevler Kombi Servisi Telefon Numarası

Konumunuza adresinize en yakındaki Kombi tamir & onarım ve bakım servisiyiz. Haftanın 7 günü adresinizde cihazları sökmeden tamir işlemi uyguluyoruz. Zümrütevler Kombi servisi telefon numarası 0544 807 81 76 ve 0212 630 27 46 olup hemen ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. Kombi cihazınızda arıza varsa bizi arayın Zümrütevler bölge servisi olarak Caner servis ekiplerimiz tarafından hizmet verilmektedir.

Diğer Servis Bölgeleri

başakşehir bosch servisi
Genel

Başakşehir Bosch Servisi

Başakşehir Bosch Servisi: Ev ve iş yerlerinizde Bosch marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorununuzu çözmek için uzman teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bosch Markasına Özel Profesyonel

Halkalı Klima Servisi
Genel

Halkalı Klima Servisi

Kullandığınız klima cihazlarında olabilecek tüm arızalarda deneyimli ekiplerimiz tamir desteği vermektedir. Halkalı Klima Servisi birimlerimiz piyasada olan en iyi fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmetler sunmakta

İstanbul Servis Hizmetleri.

Beyaz Eşya Servisi, Kombi Servisi, Klima Servis ve Bakım

bulaşıkmakinesiservis
Servis AraWhatsApp